25. kolo - Výhra v Modřicích

15.06.2015 18:17

MODŘICE - STŘELICE                     2 : 6  ( 1 : 2 )

Branky:  33 min. z pen a 65 min. Sláma, 55 min. 80 min. Valouch, 20 min. Kroupa, 90 min. Machát A.

Sestava:  Náhlík - Machát O., Herzán, Sláma, Buček - Vaculík T. (70 min. Machát A.), Rýzner M., Machát J.(80 min. Zuska), Hanuš - Valouch, Kroupa (60 min. Machálek)

Do hry nezasáhli:  Maťák

Utkání s Modřicemi jsme zvládli na výbornou a kolo před koncem soutěže si definitivně zajistili účast v okresním přeboru i pro další sezónu.

Do utkání jsme nevstoupili ovšem nejlépe a už ve 4 min. šli domácí do vedení, kdy Modřický útočník na dvakrát pokořil Náhlíka,1:0. Poté jsme převzali otěže utkání my a domácí brankář musel hasit jeden závar za druhým ve své šestnáctce. Vyrovnání jsme se dočkali ve 20 min., kdy Valouch přiklepl míč Kroupovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě, 1:1. Ve 33 min. jsme dokázali skóre otočit, kdy nařízenou penaltu po faulu na Jakuba Macháta potrestal Sláma, 1:2.

Do druhého poločasu vstoupilo lépe naše mužstvo a v 55 min. jsme byli odměněni další brankou v soupeřově síti, kdy po pěkné akci ve středu hřiště zatáhl míč do vápna Machát Jakub a následnou patičkou předložil míč Valouchovi, který sám před brankářem nezaváhal, 1:3. Odpor domácích definitivně zlomil Sláma v 65 min. Sláma, který s přímého kopu vymetl všechny pavouky s domácí svatyně, 1:4. V 75 min. se podařilo domácím snížit po technické střele k tyči, 2:4. Naše odpověd byla téměř okamžitá, kdy Jakub Machát vyslal do samostaného nájezu Valouch a ten se opět nemýlil, 2:5. Definitivní tečku v utkání dal Machát Adam, který v 90 min. doklepl míč po střele Machálka, 2:6.

Závěrem nezbývá, než poděkovat všem hráčům, fanouškům a hlavně trenérovi za skvěle a neuvěřitelně zvládnutý jaro!!

V pátek od 17 hod. začíná zavěrečná a tímto jste všichni co jste s námi byli po celou sezónu srdečně zvání a užijete si ji tak jako hráči!! Zasloužíme si to!!

Poslední utkání sezóny odehrajeme na hřišti v Moutnicích, utkání se hraje v neděli od 16:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode