26 kolo - Prohra v Moutnicích

22.06.2015 12:22

MOUTNICE - STŘELICE                 3 : 0  ( 2 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Náhlík - Machát O., Valouch, Sláma, Machát A. - Machát J., Rýzner M., Kroupa, Buček - Parys (75 min. Maťák), Kazda (75 min. Rýzner Z.)

Do hry nezasáhli:  -

K utkání do Moutnic jsme odjížděli v hodně improvizované sestavě (z různých důvodů nemohli nastoupit - Vaculík, Hanuš, Kozel, Herzán, Zuska, Machálek, Peška, Kotala) a tak nám museli opět pomoci útočná tykadla z B-týmu Kazda a Parys....naštěstí jsme již před utkáním měli definitivní jistotu záchrany a tak jsme si mohli utkání užít a zkusit potrápit lídra soutěže bojujícího o postup do 1.B třídy.

Utkání začalo vyrovnaně a obě mužstva si dokázala vypracovat několik nebezpečných závarů v brankovišti. Jako první musel vytáhnout domácí brankář nebezpečnou střelu Jakuba Macháta a z následné dorážky mířil mimo tři tyče Parys. Na domácích byla znát nervozita z důležitosti utkání a hromadili celou řadu chyb v rozehrávce, které jsme v brejkových situacích nedokázali lépe využit ke vstřelení branky. A tak přišel pro nás trest ve 20 min. kdy se z 25 m opřel domácí záložník do míče, který těsně před Náhlíkem dopadl na drn a změnil směr, 1:0. Domácí po vstřelené brance byli na koni a více nás přitlačili ve vlastním vápně. Ve 30 min. se dokázal uvolnit ve vápně domící útočník a střílený centr před branku končí nešťastnou vlastní brankou, 2:0. Dva slepené góly domácí uklidnili a utkání se dohrávalo do konce poločasu uprostřed hřiště.

Druhý poločas se odehrával většinou na polovině našeho soupeře, ale vážnější šanci jsme si dokázali vypracovat jen jednu, kdy se za zády domácích obránců ocitl osamocený Sláma, ale s jeho pokusem si dokázal domácí brankář poradit, škoda závěr mohl být ještě dramatický. V 85 min. Moutnice potvrdili své vítězství, kdy míč propadnutý na zadní tyčku bezpečně propálil za záda Náhlíka obránce domácích.

Na závěr sezóny tedy přišla porážka, ale i přesto jsme jarní část zvládli na jedničku a příští rok si opět můžeme zahrát nejvyšší okresní soutěž. Budeme se těšit na Vaší podporu! 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode