26.kolo - Remíza v Oslavanech

18.06.2012 08:07

OSLAVANY - STŘELICE                   1 : 1  ( 1 : 0 )

Branky:  70 min. Kozel

Sestava:  Maťák - Šimek, Herzán, Trnka, Kazda - Valouch, Vaculík R. (60 min. Machálek), Kroupa, Weinstein - Kozel, Parys (46 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  -

V posledním kole soutěže jsme zavítali do Oslavan.

Od prvních minut bylo na domácích znát, že nás chtěli porazit. Častěji drželi míč na svých kopačkách, lépe kombinovali a svým pohybem si vytvářeli i střelecké příležitosti. Do vedení se dostali ve 25 min. kdy se domácí útočník ocitl sám před Maťákem a střelou k tyčce otevřel skóre, 1:0. Domácí tým branka nabudila a svůj tlak ještě navýšili, ale výborně chytajícího Maťáka už překonat nedokázali. My jsme si v prvním poločase vážnější šanci nevypracovali.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a i my si vytváříme první příležitosti ke vstřelení branky, ale bez úspěchu. V rozmezí 60 min. až 68 min. si domácí vytvořili tři velké brankové příležitosti, ovšem Maťák vždy skvěle zasáhl a nadále držel naše šance na lepší výsledek. V 70. min jsme se konečně prosadili i my, kdy Kozel převzal míč na půlce hřiště a svůj sprint okolo obou stoperu domácích završil přízemní střelou podél bezmocného brankáře,1:1. Závěr utkání jsme dohráli na polovině domácích a nepustili jsme je do žádného závěrečného tlaku.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode