26.kolo - Remíza ve Veverské Bítýšce

19.06.2013 15:59

VEV. BÍTÝŠKA - STŘELICE                 3 : 3  ( 3 : 0 )

Branky:  60 min. Kozel, 80 min. Sláma, 85 min. Valouch

Sestava:  Rýzner Z. - Kazda, Herzán, Rýzner M., Weinstein (46 min. Maťák) - Herinek, Trnka, Sláma, Kroupa - Valouch, Kozel

Do hry nezasáhli: -

K utkání jsme přistoupili katastrofálně a v poločase poprávu prohrávali o tři branky.

Do druhého poločasu nastoupil na postu útočníka Maťák za nemocného Weinsteina a odstartoval cestu za lepším výsledkem. Nejprve v 60 min. uplatnil svůj důraz ve vápně Kozel a hlavou snížil na 3:1. Domácí tým znervózněl a vsadil vše na obranu a zdržování, tato taktika jim ovšem k vítězství nepomohla. V 80 min. zahrál Sláma prudký roh do malého vápna, který za přispění mírné teče domácího hráče skončil vsíti 3:2. A v 85 min. přišla velká chvíle Maťáka, který se s míčem na noze sám ocitl před brankáře domácích, kličkou do boku ho vylákal mimo tři tyče a poté zpětnou přihrávkou našel Valoucha, který už pohodlně skóroval do odkryté branky. V samotném závěru utkání jsme mohli dokonat dokonalý obrat v utkání, ale Slámův projektil z přímého kopu vytlačil domácí brankář z vypětí všech sil mimo tři tyče brány domících.

Po zpackaném prvním poločase se nakonec projevila naše síla a vůle, a závěrečná tečka za úspěšnou sezónou byla nakonec pozitivní.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode