3.kolo - Remíza ve Zbraslavi

25.08.2014 14:51

ZBRASLAV - STŘELICE                       1 : 1  ( 1 : 1 )

Branky:  25 min. Smital

Sestava:  Maťák - Weinstein, Herzán (75 min. Valouch), Machát O., Machát A. (80 min. Zuska) - Vaculík, Smital, Hanuš, Herinek - Kozel, Machálek

Do hry nezasáhli:  -

Ve vyrovnaném utkání jsme si připsali bod ze hřiště soupeře.

Do utkání vstoupili obě mužstva opatrně a hrálo se většinou pouze mezi šestnáckami. Do vedení nás dostal ve 25 min. Smital, kdy jeho střelu tečoval domácí bek a poslal míč do protipohybu vlastního brankáře, 0:1. Vyrovnání se domácí dočkali ve 35 min., kdy vrácený centr do naší šestnáctky našel osamoceného hráče Zbraslavi, jenž z těžkého úhlu dokázal prostřelit Maťáka, 1:1.

Ve druhém poločase jsme dokázali častěji držet míč na svých kopačkách, ale výrazně ohrozit domácího brankáře se nám nepodařilo. A když se nedokázal prosadit ani domácí útočník při samostatném úniku na Maťáka, rozděli si obě mužstva spravedlivě po jednom bodu.

Další mistrovské utkání hrajeme na svém hřišti v neděli od 14:15 h. proti Říčanům. Před tímto utkání sehrajeme ještě ve čtvrtek pohárové utkání s mužstvem Ivančice B. Utkání začína v 17:30 h. a hraje se na hřišti v Řeznovicích.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode