3.kolo - Výhra nad Veverskou Bítýškou

28.08.2016 20:10

STŘELICE - VEV. BÍTÝŠKA                          2 : 1  ( 1 : 0 )

Branky: 38 min. a 74 min. Klusák

Sestava: Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Lajcman, Machát A. - Houšť, Rýzner M., Vaculík R. (90 min. Zuska), Kroupa - Valouch (50 min. Vaculík T.), Klusák (76 min. Maděránek)

Do hry nezasáhli: -

Ve druhém domácím kole jsme na svém hřišti přivítali silné mužstvo Veverské Bítýšky.

Do utkání jsme šli konečně v kompletní sestavě a s odhodláním bodovat. Pěkné nedělní odpoledne navíc přilákalo docela slušnou diváckou návštěvu, kterým obě mužstva nabídla zajímavou podívanou hned od úvodních minut. Obě mužstva se tlačili dopředu, ale pozorné obrany moc šancí nedovolili ani jednomu týmu. První naše velká příležitost se naskytla po rohovém kopu Valouchovi, který ovšem nedokázal včas zareagovat a míč skončil v náruči hostujícího brankáře. Na úvodní branku si proto diváci museli počkat až do 38 min., kdy Herinek zátáhl míč po straně až k velkému vápnu a následně přesným centrem našel Klusáka, který přesnou hlavičkou pod břevno otevřel skóre, 1:0. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo a do kabin jsme šli s jednogólovým vedením.

Druhá půle pokrčovala ve stejném tempu jako ta první. Hosté se snažili více vysouvat hru, ale k nějakému trvalému tlaku jejich snažení nevedlo. Naopak my jsme po několika zajímavých standartkách mohli vedení navýšit, ale všechny pokusy skončili mimo tři tyče branky hostí. V 74 min. jsme se konečně dočkali, kdy po rohovém kopu potvrdil svoje hlavičkové schopnosti Klusák a poslal náš tým do dvougólového vedení a dodal našemu týmu potřebný klid před závěrem utkání. Hostům nelze upřít snaha v závěrečných minutách, ale přes naši dobře fungující obranu se prosazovali velice těžko a když už se náhodou do nějaké střelecké pozice dostali, vše pokryl pozorný Zdeněk Rýzner. V samotném závěru se přece jenom hostům podařilo snížit, kdy z trestného kopu těsně za šestnáckou se prosadil hostující záložník. Na nějaký větší tlak už hostujícímu týmu nezbyl čas a ani síly a tak jsme si připsali další tři body po kvalitním výkonu celého týmu.

Příští utkání hrajeme v sobotu 3.9. od 16:00 h. u nováčka soutěže v Blučině.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode