3.kolo - Výhra v Měníně

27.08.2012 08:33

MĚNÍN - STŘELICE                0 : 1  ( 0 : 1 )

Branky:  20 min. Kozel

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Machát O., Weinstein - Vaculík T., Vaculík R., Kroupa (88 min. Chmelík), Herinek (80 min. Machát A.) - Kozel (85 min. Parys), Valouch

Do hry nezasáhli:  -

Ve třetím kole jsme zajížděli na horkou půdu do Měnína.

Domácí tým na nás vlétl hned od prvních minut a nátlakovou hrou nás držel na vlastní polovině hřiště. Jejich snaha nicméně vždy končila na naší spolehlivě pracující obraně, která domácí k vážnější šanci nepustila. My jsme spoléhali na rychlé brejky a po jednom z nich v 10 min. jsme se mohli dostat do vedení, ale Kozel na Valouchovu přihrávku podél malé vápno nedosáhl. Ve 20 min. jsme se přece jenom dočkali první letošní branky, když po rychlé akci se do samostatného úniku dostal Kozel a i přes jasný faul brankáře domácích dokázal skórovat, 1:0. Domácí si největší příležitost v utkání vypracovali paradoxně po našem rohovém kopu, který jsme zahráli velice špatně a domácí šli do přečíslení, naštěstí při obou pokusech do již poloprázdné branky nastřelili dobře postaveného Macháta O. Ve 45 min. po dalším našem brejku jsme mohli skóre návýšit, když Valouch běžel od poloviny hřiště sám na brankáře, nicméně faul vracejícího se obránce těsně před šestnáckou jeho pokus zmařil a následný trestný kop Herzána reflexivně vyboxoval domácí brankář.

Ve druhém poločase se průběh hry příliš nezměnil, domácí hráči měli častěji míč na svých kopačkách, ale mimo několika střeleckých pokusů se jim vážněji naši branku ohrozit nepodařilo. Naopak my jsme mohli v 70 min. rozhodnout druhou brankou, kdy Vaculík T. zatáhl míč po straně, jeho nahrávku Valouch přiklepl na vápno Kozlovi, který tentokrát tváří tvář domácímu brankáři zaváhal a nechal ho vyniknout pěkným zákrokem. Závěr utkání jsme již zvládli a nedovolili soupeři výrazně ohrozit naší branku.

Po bojovném výkonu na velice těžkém terénu a s nepříjemným soupeřem jsme si dokázali připsat první výhru v letošní sezóně. V příštím utkání je potřeba tuto výhru potvrdit proti mužstvu z Moutnic, které přivítáme na svém hřišti v neděli 2.9.2012 od 14 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode