3.kolo - Výhra v Ořechově

30.08.2015 19:23

OŘECHOV - STŘELICE                  0 : 3  ( 0 : 3 )

Branky:  15 min. Peška, 32 min. Kroupa, 36 min. Rýzner M.

Sestava:  Rýzner Z. - Weinstein (80 min. Parys), Herzán, Vaculík R. (46 min. Kazda), Machát A. - Maděránek - Vaculík T., Rýzner M., Kroupa (86 min. Minář), Peška (68 min. Michna) - Valouch

Do hry nezasáhli:  -

Do Ořechova jsme dorazili v dobré náladě a s chutí si zahrát. Kazilo to pouze opět horké počasí, které ovlivnilo tempo zápasu. Začali jsme takticky dobře, nechali jsme soupeře hrát a čekali na jeho chybu. Domácí nás prvních 20 minut zatlačili na naše vápno a vytvořili si náznaky šancí, které však vždy skončili na tentokrát velmi jistě chytajícím Rýznerovi. My byli trpělivý a dočkali jsme se v polovině 1. poločasu, kdy po chybě domácí obrany utekl Peška a otevřel skóre = 0:1. Domácí na chvíli přestali dýchat, ale v zápětí s znovu nadechli k náporu, který však utnul, po další ojedinělé chybě domácích, Kroupa a navýšil skóre = 0:2. A aby toho nebylo pro domácí málo, v závěru poločasu jim udělil ránu z milosti Rýzner M., který se trefil po rohu = 0:3. Domácí byli na ručník a my v naprosté pohodě.
Druhý poločas nastoupil místo zraněného Vaculíka R. Kazda a spolu se spoluhráči museli čelit prvních 15 minut neskutečnému tlaku domácích, který vyvrcholil penaltou. Nevím, jak by zápas dopadl, kdyby domácí penaltu proměnili, ale jelikož se tak nestalo, dohrálo se utkání už v naší režii a s hrdostí si odvážíme další tři body. 
V tabulce jsme na 3. místě a těšíme se na další domácí zápas, kdy v Ne 6.9. přivítáme od 14:15 Zbýšov. Budeme se těšit na DIVÁCKOU PODPORU
J

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode