3.kolo - Výhra v Popůvkách

28.08.2011 20:15

POPŮVKY - STŘELICE                1 : 3  ( 1 : 2 )

Branky: 5 min. Valouch, 25 min. Machát A., 65 min. Sláma

Sestava:  Maťák - Kotala, Machát O., Vaculík R., Weinstein - Kazda, Valouch (80 min. Parys), Kroupa, Machát A. - Sláma, Kozel (85 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli: Trnka, Herzán J., Hrdlička

Trenér:  Sláma Jiří                Ved. mužstva:  Krejčí Ondřej

V Popůvkách jsme dokázali vybojovat důležité 3 body.

Do utkání vstupujeme aktivní hrou a za odměnu nám je vedení již v 5. minutě, kdy po rychle rozehraném vhazování posouvá Kozel míč před opuštěnou domácí branku a Valouch otevírá skóre zápasu, 0:1. Tento moment domácí značně zaskočil a my si tvoříme jednu šanci za druhou, bohužel bez gólového efektu. Ve 25. minutě se přece jenom prosazujem, když Machát A. štastnou ale gólovou střelou zvyšuje na 0:2. Po této brance začínáme přenechávat iniciativu domácím hráčům, kteří nás za to právem trestají v 35. minutě, kdy přesnou zpětnou nahrávku trefuje domácí záložník k tyči a nedává Maťákovi šanci, 1:2. Konec prvního poločasu se odehrává spíše uprostřed hřiště bez vážnější šance.

Ve druhém poločase domácí využívají silného větru v zádech a drží nás v dostatečné vzdálenosti od jejich branky. Jejich snaha ovšem k výraznější šanci nevede, naopak jsme to my kdo mění skóre utkání. V 65. minutě po dlouhém míči domácího hráče směrem ke své bráně dochází k nedorozumění golmana se stoperem a Sláma se ocitá sám před opuštěnou brankou, 1:3. Od této chvíle se soustředíme pouze na obranu a snažíme se domácí nepustit do zápasu. Největší šanci druhého poločasu si vytvářejí Popůvky v 70. minutě po rohovém kopu, když míč směřující do naší branky naposlední chvíli vyhlavičkoval Sláma. Více toho domácím do konce utkání nedovolujeme a odvážíme si zasloužené 3 body.

Děkujeme všem fanouškům za jejich podporu a budeme se jim snažit udělat radost dalšími body hned v příštím zápase, kdy přivítáme Zbýšov "B".

Tvorba www stránek zdarmaWebnode