3.kolo

27.04.2015 08:48

OŘECHOV B - STŘELICE B      1 : 3  ( 0 : 0 ) Branky:  Vaculík R., Trnka, Boldi

Sestava:  Vrbka - Machát A. (88 min. Feist), Vaculík R., Trnka, Ryšavý - Chmelík (60 min. Boldi), Zuska, Panáček, Weinstein, Minář (85 min. Závodský) Parys (70 min. Kobza) - trenér: Ulbrich

do hry nezasáhli: -

Ve 3. kole jsme zavítali na hřiště posledního Ořechova B a očekávala se od nás jasná výhra. O to víc jsme byli překvapeni z úvodních minut zápasu, kdy domácí vyrukovali v ofenzivní náladě a měli prvních 20 minut více ze hry. My jsme hledali správný rytmus hry, nedokázali jsme si pořádně nahrát a zbytečně jsme nakopávali míče do území nikoho. Postupně jsme však hru vyrovnali a začali jsme se tlačit před bránu soupeře. Ve druhé části prvního poločasu si hráči na obou stranách začali vytvářet i šance. Na straně domácích to byli šance, které vznikly po hrubých chybách našeho brankaře, který při rozehrávce dvakrát trefil domácího hráče. Měli jsme velké štěstí, že ani jednou se domácí hráči správně nezorientovali, a míč neskončil v naší síti. Dále po jednom z rohů naše obrana nechala trestuhodně hlavičkovat hráče, který z malého vápna netrefil prázdnou bránu. Na druhé straně Minář se Zuskou šli sami na bránu, ale brankař domácích jejich nájezdy vychytal. Poločas tedy skončil 0:0. V kabině jsme si řekli, že s tímto nasazením a hrou body z Ořechova asi neodvezeme a šli jsme na hřiště s tím, že druhý poločas bude v naší režii. Opak byl pravdou a stejně jako v prvním poločase hráli prvních 15 minut domácí. My jsme se zase hledali. Zaplať pánbůh v 60 min. po jednom z našich útočných výpadů, byl ve vápně faulován Minář a rozhodčí nařídil penaltu, kterou Vaculík proměnil. Tímto gólem jsme se uklidnili a začali hrát naši hru, která vyústila ve druhý faul ve vápně a druhou penaltu, kterou bezpečně proměnil Trnka a uklidnil náš tým úplně. Vše se však zkomplikovalo o 5 minut později, kdy po jednom z nákopu zůstal už po několikáté v zápase brankař Vrbka přikovaný na lajně a hráč domácích si pro balón v klidu doběhl a bezpečně svoji šanci proměnil. Tím jsme se opět dostali do psychického tlaku, ze kterého nás vysvobodil střídající Boldi, který předvedl velice dobrý výkon a odměnou mu byl 3. gól po krásné nahrávce do prázdné brány od Weinsteina. Zbytek zápasu jsme dohráli v poklidu a odvezli si 3 cenné body.
Tímto chci pochválit hru domácích, kteří podle předvedené hry nepatří na poslední místo tabulky.

Následující kolo nás čeká zápas na domácím hřišti s týmem Oslavan B, který poslední zápas porazil Židlochovice vysoko 7:1, a z posledních dvou zápasů má skóre 16:1 a je na 4. místě v tabulce bod za námi. Můžeme se tedy těšit na atraktivní zápas.

Budeme se těšit na diváckou podporu :)

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode