4.kolo - Jednoznačná výhra nad Zbýšovem

05.09.2011 10:14

STŘELICE - ZBÝŠOV "B"         5 : 0  ( 2 : 0 )

Branky: 40 min. Herzán V. z pen., 45 min. Machát A., 55 min. Weinstein, 65 min. Machát O., 85 min. Valouch

Sestava: Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O., Weinstein - Valouch, Vaculík R. (46 min. Kazda), Kroupa (75 min. Trnka), Machát A. - Kozel (70 min. Chmelík), Sláma

Do hry nezasáhli: Rýzner, Stehno, Parys

Trenér: Sláma Jiří                         Ved. mužstva: Krejčí Ondřej

V krásném a slunečném nedělním odpoledni jsme přivítali na našem hřišti mužstvo ze Zbýšova. Zbýšov "B" patří vždy k těm lepším mužstvům soutěže, proto jsme očekávali velice těžký duel, který přilákal docela slušnou diváckou návštěvu. Před samotným výkopem proběhlo poděkování dlouholetému hráči střelické kopané Robertu Liškovi, který se rozhodl ukončit svoji aktivní činnost.

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a od první minuty diktovali tempo hry. Hosté působili zakřiknutým dojmem a nedokázali prerušovat naše kombinační akce. K prvnímu ohrožení hostující branky se odhodlal Kroupa, ale jeho střela končí pouze na tyčce. V další šanci se po rohovém kopu objevil Kozel, ale jeho hlavička míří jen těsně nad břevno. A i když šance Macháta A., po krásné akci na jeden dotek, končí pouze v boční síti, začínají o sobě dávat vědět i hráči ze Zbýšova. Jejich dvě nejnebezpečnější střely z 30 min. a 35 min. s námahou Maťák vyráží na roh, nutno dodat že to byly jediné dvě šance soupeře za celý zápas. Od 40 min. opět přebíráme aktivitu a odměnou nám je pokutový kop po faulu na Kozla, míč si staví Herzán V. a s přehledem proměňuje, 1:0. Ve 45 min. po rychle rozehrané standartce si na míč nabíhá Machát A. a zvyšuje na 2:0.

Ve druhém poločase očekáváme tlak hostujícího mužstva, ten ovšem nepříchází, naopak jsme to my kdo se raduje ze vstřelené branky. V 55 min. Weinstein uniká po lajně a jeho centr nechtěně sráží obránce Zbýšova do vlastní sítě, 3:0. Pro hostující mužstvo je to defitivní tečka v utkání a pro nás možnost na navýšení skóre. To se nám daří v 65 min. kdy Machát O. se objevuje v tváři tvář hostujícímu brankářovi a střelou mezi nohama zvyšuje na 4:0. O pár minut později zahazuje velkou šanci Machát A., když v rozhodujícím momentu netrefuje míč. V 85 min. příchází další pěkná akce a na jejím konci posílá míč do sítě Valouch, 5:0.

Utkání jsme zvládli na výbornou a snad se podobného výkonu dočkáme i v příštím zápase, kdy na naše hřiště zavítá mužstvo ze Zakřan.

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode