4.kolo - Domácí výhra nad Moutnicemi

03.09.2012 08:01

STŘELICE - MOUTNICE                    1 : 0  ( 0 : 0 )

Branky:  55 min. Herzán

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Machát O., Kazda - Vaculík T., Vaculík R., Kroupa (85 min. Weinstein), Herinek (75 min. Machát A.) - Valouch (80 min. Parys), Kozel

Do hry nezasáhli: Chmelík

Ve čtvrtém hraném kole jsme na našem hřišti přivítali nevyzpytatelné mužstvo z Moutnic.

Utkání začalo ve vlažném tempu a obě mužstva spoléhala spíše na obranou činnost než na útočení. Hra se odehrávala uprostřed hřiště s občasnými střeleckými pokusy ze střední vzdálenosti. Ve 35 min. jsme si nakonec dokázali vytvořit jednu velkou příležitost, ale Herinkovu střelu hostující brankář s námahou vytěsnil na roh. Více toho obě mužstva v prvním poločase nepředvedla.

Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji a odměnou nám byla vedoucí branka, kdy si v 55 min. na přímý kop Kroupy naběhl Herzán a přesnou hlavičkou otevřel skóre, 1:0. Od této chvíle jsme v utkání jasně dominovali a začali si vytvářet jednu brankovou příležitost za druhou. Nejprve v 60 min. mohl využít špatného vyběhnutí hostujícího brankáře Kozel, ale před odkrytou brankou selhal. V 65 min. se ve velké příležitosti ocitl Vaculíka R., ale hostující brankář předvedl reflexivní zákrok a s následnou dorážkou do opuštěné branky si nedokázal poradit Herinek, který vysoko přestřelil. Do konce utkání se hrálo již převážně na polovině Moutnic, které ve druhém poločase naprosto odpadli. Z našeho tlaku jsme bohužel víc už vytěžit nedokázali a tak jsme si po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího mohli připsat hubené, ale velmi důležité vítězství.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode