4.kolo - Domácí výhra nad Zbýšovem

06.09.2015 22:15

Utkání bylo anulováno z důvodu odstoupení mužstva Zbýšova ze soutěže.

STŘELICE - ZBÝŠOV                 4 : 1  ( 2 : 0 )

Branky:  20 min. a 60 min. Minář, 35 min. Machát A., 46 min. Valouch

Sestrava:  Rýzner Z. - Machát O., Maděránek, Herzán V., Machát A. - Vaculík T., Rýzner M., Kroupa, Machálek - Valouch, Minář (73 min. Herzán J.)

Do hry nezasáhli:  Havlíček

V neděli po obědě jsme na svém hřišti přivítali mužstvo ze Zbýšova. Před samotným zápasem jsme opět museli vyřešit pár absencí v našem týmu (Weinstein, Vaculík R., Peška, Zuska), kdy nám opět museli vypomoci hráči z b-týmu. Navíc když se v kabině objevila staronová posila s kopačkama v ruce, začala mít sestava jasnou podobu.

K samotnému utkání jsme nastoupili s útočně laděnou sestavou, kdy trenér Hanuš přesně odhadl co soupeř bude na našem hřišti hrát. To se potvrdilo hned v úvodu utkání, kdy náš tým dobře kombinoval a vytvářel si zajímavé střelecké pokusy. Z našeho úvodního tlaku se nakonec urodila i první branka zápasu, kdy Kroupa zatáhl míč po straně hřiště a přesným centrem našel Mináře, který přesnou hlavičkou otevřel skóre, 1:0. Nadéle jsme pokračovali v aktivní hře a soupeře jsme do šancí nepouštěli. Soupeř ze Zbýšova hrál pouze jednoduchý fotbal s dlouhýmy nákopy na dva nebezpečné útočníky, se kterýmy si naše obrana v klidu poradila. Ve 35 min. jsme udeřili podruhé, Vaculík T. utekl svému obránci a jeho střílený centr před bránu dopravil do sítě Machát Adam, 2:0. Do konce poločasu jsme si vypracovali ještě dvě zajímavé šance, které jsme nedokázali proměnit v pojišťovací branku a tak se šlo do kabin s dvougólovým rozdílem.

Co se nepodařilo na konci prvního poločasu, podařilo se hned v úvodu druhé půle. Hostující obránce se snažil zahrát malou domů, kterou pohotově vystihl Valouch a sám před brankářem nezaváhal, 3:0. Tato branka definitivně zlomila odpor soupeře a my si začali vytvářet jednu šanci za druhou. Brankově se nakonec ujala už jen jedna, kdy Kroupovu střelu hostující brankář vyrazil k nohám Valoucha, jehož přesný centr před branku využil ke svému druhému gólu v zápase Minář a opět přesnou hlavičkou navýšil skóre utkání na 4:0. V 73 min. o sobě dali vědět i hosté ze Zbýšova, kdy se hostující útočník protlačil před naší branku a přesnou střelou k tyčce snížil na 4:1. V závěrečné dvacetiminutovce si naše mužstvo dokázalo vytvořit ještě několik dobrých střeleckých příležitostí, ale žádná z nich už další brankou neskončila.

K přištímu utkání zajíždíme do Ivančic, kde se střetnem s tamní rezervou. Utkání se hraje v neděli od 16:00 hod. 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode