4.kolo - Remíza s Újezdem u Brna

01.09.2013 22:37

STŘELICE - ÚJEZD U BRNA   1 : 1  ( 1 : 1 )

Branky:  25 min. Kozel

Sestava:  Maťák - Kazda, Buček, Sláma, Kozel - Vaculík, Rýzner M. (80 min. Trnka), Kroupa, Herinek - Valouch (85 min. Machát A.), Zuska

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Parys

Ve druhém domácím zápase sezóny do Střelic zavítal Újezd u Brna. Po sestupu Újezd nezačal soutěž vůbec šatně, a tak zápas sliboval zajímavou podívanou.

Do utkání vstoupili aktivněji hosté, ale první větší příležitost vznikla po ose Sláma - Valouch, kdy střelický útočník překonal brankáře Nováčka, ale obránce odkopl míč mířící do branky. Další šance si vytvářeli po nebezpečných centrech hosté, ale brankář Maťák své mužstvo podržel. Nejvíce se vyznamenal, když 21. minutě vychytal tváří v tvář Chalupu. A tak se o minutu později potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš. Sláma vyslal za obranu balón, za který by se nestyděl ani Pavel Hotváth a Kozel netradičně z pozice beka hlavou rozvlnil síť. V tu chvíli se hrál pohledný fotbal a domácí mužstvo mělo hru pod kontrolou. Jenže přišla 37. minuta, k přímému kopu ze střední vzdálenosti se postavil kapitán hostů Chlubný a vymetl pavučiny ve střelické brance. A když Střelice přežily závar po rohu, šlo se do šaten za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý poločas začal šancí Michala Rýznera po hezké kombinační akci, při které se vytáhl gólman Nováček. V dalším průběhu utkání mužstva vycházela ze zajištěné obrany. Hra se odehrávala především ve středu hřiště a brankáři se museli nudit. Až do konečného hvizdu se nic podstatného nezměnilo a tak utkání skončilo asi spravedlivou remízou 1:1.  

Několik fotek ze zápasu ve fotogalerii.. http://fkstrelice.rajce.idnes.cz/Muzi_Strelice_-_Ujezd_u_Brna_1_1/

Martin Záboj

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode