STŘELICE B - TROUBSKO B                4 : 0  ( 3 : 0 )

Branky:  18 min. Slaný, 25 min. z pen, 38 min. a 70 min. Kalvoda

Sestava:  Rýzner - Drahonský, Vrbka, Feist, Šimerda - Šebeň, Kalvoda, Parys (75 min. Kotala), Machát A.(60 min. Perna) - Chmelík, Slaný

Do hry nezasáhli:  -

Hodnocení trenéra:

Přestože jsme první poločas vyhráli 3:0, nebyl jsem s naší hrou vůbec spokojen. Neplnili jsme to, co jsme si řekli před zápasem v kabině. Místo toho abychom hráli po zemi a nahrávali si, tak jsme jen nakopávali míče dopředu. Naše hra byla plná nepřesností a bez pohybu, tzv. hraná na náhodu. Přesto se nám podařilo vstřelit tři branky. Při první gólu chytře přehodil vybíhajícího brankáře Slaný. Druhou branku přidal Kalvoda z pokutového kopu, kdy byl v šestnátce po pěkném průniku faulován náš nejlepší hráč v utkání Šebeň. Třetí branka padla po důrazu před brankou, kdy se prosadil opět Kalvoda.

Ve druhém poločase se naše hra díky lepší kombinaci a částečně i díky tomu ,že soupeři došly síly zlepšila. Po dalším pěkném průniku dobře hrajícího Kalvody, jsme zvýšili na konečných 4:0. Soupeř ze sousedního Troubska předvedl především v prvním poločase sympatický a kvalitní výkon, kdy skóre utkání neodpovídalo předváděné hře obou týmů. Ovšem jejich snaha končila pouze před naší šestnáckou.