4.kolo

05.05.2015 08:17

STŘELICE B - OSLAVANY B            1 : 3  ( 0 : 0 ) Branky:  Chmelík

Sestava:  Rýzner - Feist (60 min. Boldi)., Vaculík R., Trnka (55 min. Šimek), Ryšavý (65 min. Drahonský) - Weinstein, Panáček (75 min. Kobza), Zuska, Chmelík, Parys (47 min. Minář), Peška - trenér: Ulbrich

do hry nezasáhli: -

Ve 4. kole na hřiště Střelic zavítalo mužstvo Oslavan B, které v posledních dvou zápasech dalo 16 gólů. Připravovali jsme se na ofenzivní smršť hostí, která se však nekonala. Do mužstva hostí jsme se zakousli my a zatlačili je před jejich bránu, kde jsme se snažili vytvářet šance. Bohužel momentální naší slabinou je finální fáze a tak kromě nebezpečné hlavičky Vaculíka, kterou brankař hostí vyrazil a 100%ní šance Paryse, který z malého vápna překopl branku, všechny naše další pokusy končili buď v rukou brankaře hostí, nebo mimo branku. Postupně se začali osmělovat i hosté a po našich ztrátách míče na útočné půlce hostí a chybách v obraně se dostali do několika velice dobrých brejkových situací, se kterými si však poradil, velmi dobře chytající Rýzner.
Ve druhém poločase se obraz hry prvních 20 min nezměnil, my jsme hráli a soupeř jen urputně bránil a čekal na svoji šanci, která nastala v 70 minutě, kdy z pravé strany utekl krajní záložník a předložil loženku na vápno spoluhráči, který se nemýlil. Hosté se dostali do vedení a my jsme byli jak opaření horkou vodou. A to bohužel nebylo všechno. Za 5 min. byl v osobním souboji nedůrazný Feist, útočník vybojoval míč a z rychlého brejku soupeř zvýšil vedení na 2:0. V ten moment bylo naše mužstvo na ručník. Měli jsme však ještě dost čas s utkáním něco udělat, a tak jsme se do soupeře zakousli ještě víc. V 77 min se nám podařilo snížit Chmelíkem na 2:1. Dál jsme se snažili o vyrovnání, které se dostavilo v 85 min., kdy z po za obrany vyběhl po centru Šimka Drahonský a obhodil brankaře hostí. Pomezní rozhodčí ale odmával ofsajd, který bohužel nebyl a gól nám nebyl uznán. V závěru zápasu předvedl menší zkrat brankař Rýzner, který zbytečně nakopl útočícího hráče, který na něj dorážel a rozhodčí pískl penaltu, kterou hosté proměnili a ukončili tak náš první zápas v jarní sezóně, který jsme nezvládli.
Bohužel nás trápí produktivita v zakončení, kterou musíme zlepšit, pokud chceme myslet na příčky nejvyšší.

Následující kolo nás čeká opět doma zápas se Židlochovicemi, kde se pokusíme odčinit tuto prohru a získat 3 body, které nám pomůžou za honbou za titulem :)

Všechny fanoušky tímto srdečně zvu v neděli 16:30 do Střelic na fotbal.