5.kolo: Blučina - Střelice

11.09.2017 21:04

BLUČINA - STŘELICE                    0 : 2  ( 0 : 0 )

Střelci: 56 min a 78 min Sláma

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Rýzner M., Sláma, Machát A. - Maděránek - Vaculík T., Houšť, Krejčí, Boldi (90 min. Driml) - Valouch (86 min. Zuska)

Do hry nezasáhli: Šmerda

Absence: Klusák, Parys D., Lajcman, Machálek, Peška

K dalšímu utkání jsme zajížděli k vedoucímu mužstvu aktuální tabulky a pokusit se urvat nějaký ten bod. 

A do utkání jsme vstoupili velice dobře, domácí jsme přehrávali a v prvním poločase jsme měli minimálně dvě obrovské příležitosti ke skórování. Do první se dostal Valouch, ale jeho první pokus zneškodnil domácí brankář a následnou dorážku odkopl obránce do bezpečí. V té druhé byl blýsko ke vstřelení úvodní branky Vaculík, ale sám před brankou nedokázal dát střele dostatečnou razanci a míč skončil pouze v náruči brankáře. Domácí zahrozili pouze jednou, ale se střelou z úhlu si Rýzner dokázal poradit.

Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první, ale tentokrát naše úsilí vedlo již k vedoucí brance, když v 56 min. se dosatl ke střele Sláma a za přispění dvou lehkých tečí domácích beků skončil míč přesně v rožku bezmocného brankáře,0:1. Domácí se po obdržené brance začali více tlačit před naší branku, ale do žádné větší šance se po celý zbytek utkání nedostali. Naopak naše výtězství potvrdil v 78 min. opět Sláma, kdy z přímého kopu z hranice šestnácky poslal míč přesně pod břevno a upravil výsledek utkání na konečných 0:2. 

Naši vzrůstající formu budeme chtít potvrdit i v dalším utkání, kdy v neděli přivítáme na našem hřišti mužstvo Popůvek, hraje se od 15:30 h.

 

 

 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode