5.kolo - Prohra v Ivančicích

10.09.2012 18:51

IVANČICE B - STŘELICE                 2 : 1  ( 1 : 1)

Branky:  43 min. Machát A.

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Machát O., Weinstein (46 min. Trnka) - Vaculík T., Vaculík R., Kroupa, Herinek (25 min. Machát A.) - Valouch, Kozel

Do hry nezasáhli:  -

V pátém kole jsme si připsali na hřišti Ivančic první porážku v sezóně.

Přesně 375 minut dokázala naše obrana odolávat nájezdům protivníků, než poprvé inkasovala. Ivančice se do nás pustili náporem a už v 15 min. se dostali do vedení po rohovém kopu, 1:0. Domácí hráli nadále aktivně a my se spoléhali pouze na rychlé přechody do útoku, které většinou končili před velkým vápnem domácí branky. Ve 45 min. jsme se jen dočkali vyrovnání, kdy se na rohu malého vápna šikovně uvolnil Kozel a jeho přihrávky před branku využil Machát A., pro kterého už nebyl problém poslat míč do prázdné branky 1:1.

Během prvního poločasu jsme byli nuceni pro zranění dvakrát střídat a na hře ve druhé půli to bylo znát. Snažili jsme se hrát nadále ze zabezpečené obrany a výrážet do protiútoků. Naše naděje vzali za své v 55 min., kdy domácí předvedli pěknou akci a pro osamoceného hráče Ivančic před Maťákem už nebyl problém se střelecky prosadit, 2:1. Od té chvíle jsme museli otevřít hru a pokusit se vyrovnání. Naše snaha byla utlumena v 60 min. kdy pro zranění odstoupil Vaculík R. a my pro nedostatek hráčů museli dohrávat v deseti. Toho domácí dokázali využít k rychlých akcím přes střed hřiště, při kterých dvákrát nastřelili jen tyč. I přes výrazné oslabení jsme v závěru utkání mohli získat alespoň bod, kdy se z úhlu před branku domácích dostal Kozel, ale jeho střelu domácí brankář dokázal konečky prstů vytěsnit na roh. Branka nepadla ani s následného rohového kopu, kdy nejprve minul míč hlavou Trnka a následný závar před brankou také nic nepřnesl. Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích.

Příští utkání hrajeme v neděli 16.9. od 16:00 hod. na hřišti Říčan.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode