VEV. BÍTÝŠKA - STŘELICE                  3 : 0  ( 2 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. - Weinstein, Herzán, Machát O. (70 min. Pěška), Machát A. - Vaculík, Rýzner M., Hanuš, Herinek - Kozel (80 min. Parys), Machálek

Do hry nezasáhli:  Valouch, Smital

K utkání do Veverské Bítýšky jsme odjížděli s touhou konečně naplno bodovat a pokusit se protrhnou střelecké trápení.

Bohužel vše vzalo za své už v první minutě hry, kdy se po rohu domácí dostali do brzkého vedení a ve 20 min. skóre navýšili po našem slabém důrazu na malém vápně. Po druhém brance se naše mužstvo probralo a míč domácím téměř nepůjčilo. Bohužel tři vypracované tutovky brankou neskončili.

Druhý poločas se domácí soustředili na udržení výsledku a my hrali do uzavřené obrany. V 80 min. domácí využili rychlého brejku a uzavřeli skóre utkání na 3:0.

Příští utkání hrajeme na domácí hřišti s nováčkem soutěže mužstvem z Blažovic, utkání se hraje v neděli od 13:45 hod.