5.kolo - První prohra v Ivančicích

14.09.2015 09:53

IVANČICE B - STŘELICE                4 : 1  ( 2 : 0 )

Branky:  73 min. vlastní

Sestrava:  Rýzner Z. - Vaculík T., Vaculík R., Herzán V., Machát A. - Michna (80 min. Driml), Rýzner M., Kroupa, Peška - Machálek, Minář (70 min. Parys)

Do hry nezasáhli:

Do Ivančic jsme jeli s vědomím, že to bude velmi těžký zápas. Ivančické Áčko hrálo v sobotu a předpokládali jsme, že do nedělního zápasu pošle hráče z lavičky. To se také potvrdilo. My jsme byli v opačné situaci. Do Ivančic jsme jeli se 13ti hráči, z nichž bylo 5 hráčů, kteří navíc absolvovali celý sobotní zápas s B-týmem a další hráči, kteří doléčovali šrámy z předchozích zápasů. Nastupovali jsme tedy s taktikou nedostat gól a snažit se odvést alespoň bod. To se nám 2/3 prvního poločasu dařilo a soupeře jsme do vážnější šance nepustili. Bohužel tentokrát jsme nebyli produktivní v útočné fázi a nebyli jsme schopni v útoku podržet míč a vytvořit si šanci. Proto musel následovat trest a od 34. minuty jsme prohrávali = 1:0. Po inkasované brance jsme se opět zatáhli a čekali na brejkové situace. Bohužel tím, že musel Vaculík T. zaskočit na pozici krajního obránce, mohli jsme využívat jen Pešku na levé straně. Ten však byl velmi dobře bráněn a těžko se prosazoval. Když už to vypadalo, že půjdeme do kabin s jednogólovým mankem, udeřil soupeř podruhé, a po naší chybě ve středu hřiště, vyslal střední záložník do samostatného nájezdu parťáka z útoku, který nájezd bezpečně proměnil = 2:0. Hned po rozehrání rozhodčí odpískal konec prvního poločasu. Byla to hloupá chyba, která nám zkomplikovala další průběh zápasu.
Druhý poločas jsme hráli po větru. Zkusili jsme soupeře více napadat a zásobovat naše útočníky dlouhými pasy za obranu. Bohužel se nám to v tomto zápase moc nedařilo a nákopy končili na kopačkách soupeře nebo v autu. Domácí nám přece jenom dali šanci utkání zvrátit, když si v 73. minutě dali vlastní gól a vykřesali nám jiskřičku naděje. Ta však zhasla 5 minut poté. Po levé straně utekl Vaculíkovi T. domácí forward, a ten ho na hranici vápna fauloval. Z následného přímého kopu za pomoci teči zdi se dostal k odraženému míči domácí hráč a navýšil skóre = 3:1. Tento gól domácí uklidnil a nás definitivně zlomil. Domácí následně přidali ještě čtvrtý gól a utkání v klidu dohráli.
Musíme sportovně uznat, že v tomto utkání jsme byli horším týmem a prohráli jsme zaslouženě. Každopádně to nemění nic na tom, že následující zápas už budou k dispozici hráči vracející se z dovolené a po zranění a měli bychom být zase v plné sestavě. 

Následující utkání přivítáme v Ne v 13:45 na domácím hřišti tým ze Želešic, který nezažívá povedený start do sezóny. Budeme se snažit navázat na dobrý výkon se Zbýšovem a odčinit prohru z Ivančic. 

Těšíme se na diváckou podporu :)

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode