5.kolo - Vydřená výhra nad Zakřanama

12.09.2011 10:01

STŘELICE - ZAKŘANY             4 : 2  ( 2 : 1 )

Branky: 5 min. a 35 min. Sláma, 75 min. Kroupa, 85 min. Kotala

Sestava: Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O., Weinstein - Valouch, Sláma, Kroupa, Machát A. - Kozel (90 min. Chmelík), Parys (65 min. Hrdlička)

Do hry nezasáhli: Rýzner, Trnka, Stehno

Trenér:  Sláma Jiří                        Ved. mužstva: Krejčí Ondřej

V dalším utkání soutěžě jsme na svém hřišti přivítali mužstvo ze Zakřan.

Do utkání jsme vstoupili aktivní hrou a za odměnu nám bylo brzké vedení, v 5 min. se k trestnému kopu staví Sláma a z úhlu překonává brankáře hostů, 1:0. Rychlé vedení nás uklidnilo a možná i trochu uspalo, sice hostům moc často nepůjčujeme míč, ale naše ofenzivní snažení k žádné výrazné šanci nevede. Ve 30 min. pro nás přichází studená sprcha. Po chybné rozehrávce se k míčí dostává hostující záložník a střelou pod břevno vyrovnává na 1:1. V 35 min. si po faulu hostů a následném trestném kopu staví míč opět Sláma, který nás přesnou střelou k tyči posílá zpět do vedení, 2:1. Do konce poločasu se hra odehrává většinou ve středu hřiště bez vážnější šance.

Do druhého poločasu vstupujeme s odhodláním ve zlepšený pohyb a rychlou branku, která by defitivně zlomila hostující mužstvo. Bohužel hosté oproti nám působí mnohem aktivněji než v prvním poločase a v 55 min. po právu srovnávají. Na vyraženou střelu Maťákem nejrychlleji reaguje útočník Zakřan a posílá míč do prázdné branky, 2:2. Po této brance hosté vycítili šanci na lepší výsledek a v následných minutách si vytvřejí dvě gólové šance, naštěstí výborně zasahuje Maťák. Od 60 min. začínáme opět přebírat útočnou aktivitu i my, ale hlavička Parysa končí pouze na břevně a Kozlova dorážka z malého vápna míří vysoko nad. V 75 min. pro nás přichází vysvobození v podobě nádherné střely Kroupy z 25 m, která končí v šibenici bezmocného brankáře, 3:2. O deset minut přichází definitivní tečka z kopačky Kotaly, kdy jeho střela opět končí za zády hostujícího brankáře, 4:2. Konec zápasu v klidu dohráváme na polovině soupeře a po závěrečném hvizdu rozhodčího se můžeme těšit z vydřených třech bodů.

Další utkání sehrajeme na hřišti v Chudčicích.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode