5.kolo - Vysoká prohra v Želešicích

09.09.2013 18:32

ŽELEŠICE - STŘELICE    4 : 0  (2 : 0)

Branky:  Kotouč, Kvarda, Starý, Chramosta - 0

ČK:  15 min. Kroupa (Střelice)

Sestava:  Maťák - Machát O., Buček, Herzán, Herinek - Vaculík, Rýzner M., Kroupa, Zuska (30 min. Machát A.) - Valouch, Sláma

Želešice:  Soustružník - Ulbrich, Starý F., Řezáč, Hlinecký, Kvarda, Kotouč, Florián, Kolbaba (Chramosta), Kučera (Karásek, Andrlík), Starý J. (81. Korčák)

Zápas na hřišti Želešic se nám vůbec nepodařil, když hned od začátku si domácí vytvořili tlak, který vyvrcholil prvním inkasovaným gólem. Dále následoval možná zlomový okamžik utkání, Tomáš Kroupa na útočné polovině nevybíravě fauloval a dostal červenou kartu. Díky tomu nám chyběl větší počet hráčů v útočné fázi, ale přesto jsme si vytvořili dvě šance na vyrovnání. Bohužel Valouch ani Zuska na míč po centrech nedosáhli, a tak po chybě v obraně podruhé udeřili hosté. V druhé polovině si domácí zkušeně pohlídali vedení a přidali další dvě branky. Želešice mají ale velmi silný kádr, tak musíme zápas co nejrychleji hodit za hlavu. Podobný názor má i nedávno přistěhovaný spoluobčan, který pravidelně sleduje střelické výkony...

V nedělu se naši kábři z lonta razili do Želešic. Ze startu jen co konópci došlukovali špinky naklapala první šupa. Góloš felil cundu a tak sme tekli. A pak Krupica na šlindě vosolil kéma, dostal reda a fišálové mohli začít mastit kiby. Byl to mrdník, šlus. Hodit bobek, snad máte v merku tu zonku ne?! - Aj tak sme stale frajeri!! 

MZ

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode