OŘECHOV B - STŘELICE B              6 : 2 ( 1 : 1)

Branky:  Perna Tomáš, Slaný

Sestava:  Rýzner - Drahonský, Feist, Vrbka (46 min. Kalvoda), Šimerda - Hemala, Perna Tomáš, Krejčí, Perna Tadeáš - Chmelík, Slaný

Do hry nezasáhli:  -

Slovo trenéra:

Domácí proti nám nastoupili ze zkušeným a vyzrálým týmem, který od prvních minut ovládl celý střed hřiště a podnikal nebezpečné útoky do naší obrany. Hráči Ořechova si dokázali vypracovat řadu nebezpečných příležitostí a po jedné z nich se dostali do vedení. V průběhu prvního pločasu jsme se i my dokázali dostat do brankových příležitostí a především šance Krejčího nebo střela Chmelíka volali po gólu. Vyrovnat se nám nakonec podařilo ve 40 min. po pěkné samostatné akci Tomáše Perny.

Na začátku druhého poločasu byli domácí velmi aktivní a nepustili nás za půlku. Jejich tlak korunovali brankou na 2:1. Na obdrženou branku jsme ještě našli odpověď v 60 min., kdy se prosadil Slaný, ale dlouho jsme se neradovali, domácí využili naší nepozornosti ihned po rozehrání a opět se dostali do jednobrankového vedení. To nás naprosto rozhodilo a domácí si začali kontrolovat zbývající průběh hry. Od větší porážky nás i přes šest obdržených branek zachránil výborný výkon brankáře Rýznera.