5.kolo

23.09.2013 20:44
DOLNÍ KOUNICE A - STŘELICE           5 : 1  ( 1 : 1 )
Branky:  Otoupalík
Sestava:  Rýzner Z. - Feist, Závodský, Kotala, Šimek - Drahonský, Otoupalík, Kalvoda (46 min. Sádecký), Šebeň - Hemala (60 min. Votava), Parys (70 min. Novotný)

V utkání, ve kterém jsme nastoupili proti zatím nejlepšímu týmu soutěže, jsme se hned na začátku zápasu dostali vedení, kdy se hlavou prosadil Otoupalík. Nadějný výsledek jsme drželi až do 40 minuty zápasu, kdy domácí vyrovnali. Na začátku druhého poločasu jsme se opět mohli dostat do vedení, ale hlavičku Paryse se štěstím domácí brankář vytáhl na roh. Přesto jsme tento nadějný výsledek drželi až do 70 minuty zápasu, kdy se dostali do vedení. Pak se projevila větší herní vyzrálost domácích a v závěru jsme inkasovali ještě další branky.

M.U.

Vytvořte si web zdarma!Webnode