5.kolo

11.05.2015 11:42

STŘELICE B - ŽIDLOCHOVICE            3 : 1  ( 0 : 0 ) Branky:  Minář 2, Boldi  Sestava:  Rýzner - Vrbka (50 min. Feist)., Šimek, Trnka, Ryšavý - Drahonský (60 min. Driml), Parys (70 min. Kobza), Weinstein, Chmelík - Minář, Boldi - trenér: Ulbrich

do hry nezasáhli: -

V 5. kole zavítalo na naše hřiště mužstvo Židlochovice, které se nachází ve 2. polovině tabulky. Byli jsme tedy favority, což jsme potvrdili hned v úvodu, kdy jsme se dostali již v 5. minutě do vedení brankou Mináře. V zápětí jsme mohli navýšit skóre z penalty, ale Trnka penaltu neproměnil. Na druhé straně dostali o chvíli později po faulu Rýznera ve vápně šanci i hosté, ale i oni penaltu neproměnili. Při absenci některých hráčů základní sestavy dostali větší příležitost hráči širšího kádru, což se na naší hře projevilo především v komunikaci a rozehrávce, kde nám chyběla přesnost a klid. I přesto jsme naše vedení dokázali navýšit, kdy se opět prosadil Minář, který mohl v prvním poločase završit hattrick, ale další svou 100%ní šanci neproměnil.

Nástup do druhého poločasu patřil hostům, kteří nás zatlačili před naší branku a vytvořili si šance, které stejně jako v minulém zápase zneškodnil brankář Rýzner. Po přečkání úvodního tlaku soupeře se nám podařilo navýšit skóre, kdy svůj opět kvalitní výkon korunoval brankou Boldi, který vymotal obranu soupeře i s brankářem a zavěsil. V závěru zápasu po naší chybě v rozehrávce soupeř stačil jen zkorigovat skóre.

Stínem tohoto zápasu bylo v  jinak korektně hraném utkání nezaviněné zranění dvou hráčů Židlochovic, kdy v prvním případě musela zasahovat záchrana služba. Oběma hráčům Židlochovic přejeme brzké uzdravení a návrat na hřiště.

Následující kolo nás čeká v sobotu od 14:15 na hřišti Dolních Kounic zápas s B-týmem, který poslední zápas prohrál s Oslavany B 3:0 a je na předposlední příčce tabulky.

Budeme se těšit na diváckou podporu :)

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode