6.kolo - Domácí výhra nad Želešicemi

20.09.2015 22:02

STŘELICE - ŽELEŠICE                     2 : 1  ( 2 : 1 )

Branky:  1 min. Kroupa, 35 min. Vaculík T.

Sestava:  Rýzner Z. - Weinstein, Vaculík R., Herzán, Machát A. - Vaculík T. (85 min. Zuska), Rýzner M., Kroupa, Peška - Valouch, Machálek

Do hry nezasáhli:  Maťák, Chmelík

Do utkání jsme vstoupili už i s hráči Valouchem, Weinsteinem a Zuskou, kteří z různých důvodů chyběli minulé utkání v Ivančicích. První dva jmenovaní hráči, kteří nastoupili od začátku utkání, byli velkým oživením. Díky nim jsme se mohli vrátit do našeho osvědčeného systému hry. Od první minuty jsme se zakousli do soupeře a také hned skórovali. Po pěkné akci a přesném centru Vaculíka T. skóroval z malého vápna Kroupa a otevřel skóre = 1:0. V následujících 5-ti minutách jsme si vytvořili další 2 vyložené šance, ale jak Peška, tak i Vaculík T. své samostatné nájezdy neproměnili. A tak nás z ojedinělého protiútoku potrestali hosté, kdy se v 9 min. po centru z pravé strany krásně přes hlavu trefil Zlínský a vyrovnal na 1:1. Obraz hry se v prvním poločase však nezměnil. Táhli jsme jednu akci za druhou a naší hře chybělo jediné - dát gól. Šancí jsme měli dostatek, ale bohužel nám chybí chladnokrevnost při zakončení. To se nám málem vymstilo v polovině 1. poločasu při další ojedinělé akci hostů. Po nedorozumění naší obrany a Rýznerem Z., aktivně hrající Zlínský dokázal zpracovat těžký balón a předložit jej kolegovi z útoku, který ve vyložené šanci trefil tyč naší brány. Ve 35 min. jsme však udeřili po druhé, kdy se po krásné kolmici velmi dobře hrajícího Machálka řítil sám na brankaře hostí Vaculík T. a tentokrát svůj nájezd proměnil. Zbytek poločasu se dohrál bez většího vzrušení před brankami snad jen vyjma hlavičky Vaculíka R., který v poslední minutě netrefil po rohu Kroupy odkrytou bránu soupeře.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s vědomím, že musíme vstřelit třetí gól a tím definitivně zlomit snahu soupeře o vyrovnání. To se nám bohužel nedařilo a postupem času jsme se začali bát o výsledek, což vycítil i soupeř a zakousl se do nás. Změnil rozestavení na 3 útočníky a naše obrana se dostala pod soustavný tlak, se kterým si však za pomoci velmi jistě chytajícího Rýznera Z. popasovala na výbornou a soupeře do vyložené šance nepustila. A když i my jsme nedokázali proměnit některý z našich brejků, skončil zápas našim těsným vítězstvím a cennými třemi body, které nás posunuly na 4. místo tabulky.

Příští zápas sehrajeme na horké půdě Měnína, který na rozdíl od nás bodů tolik nenasbíral a bude chtít doma vyhrát. Čeká nás opět těžké utkání.

Budeme se těšit na Vaši podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode