6.kolo: Kohoutovice - Střelice

16.09.2019 20:21

KOHOUTOVICE - STŘELICE                  1 : 6  ( 0 : 1 )

Střelci:  37 min., 60 min., 72 min. a 83 min. Sláma Jiří, 46 min. Herinek Lukáš, 74 min. Jaroš Jiří

Sestava:  Dočekal Vojtěch - Vaculík Tomáš, Karaffa František, Rýzner Michal, Machát Adam - Tonev Boris, Kříž Daniel (66 min. Liška Alois), Parys Dominik, Herinek Lukáš (75 min. Valouch Petr) - Sláma Jiří, Jaroš Jiří

Do hry nezasáhli:  Maťák Petr

Absence:  Kulička Petr, Machálek Patrik, Buchtík Miloš

Utkání s mladým týmem Kohoutovic začal oboustraně opatrně. Obě mužstva si vypracovala několik střeleckých příležitostí, ale žádná brankou neskončila. Ve 37 minutě překvapil domácícho brankáře z přímého kopu Sláma a do konce poločasu nám dodal potřebný klid.

Úvod druhého poločasu nám vyšel náramně, kdy s chutí hrající Sláma vyslal do samostatného nájezdu Herinka a ten podél brankáře navýšil skóre na 0:2. Domácím nelze upřít snaha, snažili se směrem dopředu něco vymyslet, ale narážely na naší zkušenou a dobře pracující obranu včetně spolehlivě chytajícího Dočekala. A tak jsme se střelecky prosazovaly my, kdy během 14 minut jsme přidaly 3 branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V 76 minutě se domácím podařilo snížit na 1:5. Definitivní tečku za utkáním udělal opět Sláma, který čtvrtou brankou v utkání a dvěma asistencemi rozhodl o konečném skóre utkání 1:6.

Příští utkání hrajeme v neděli v domácím prostředí, kdy od 15:30 h. přivítáme Svratku B. 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode