ŘÍČANY - STŘELICE                  3 : 0  ( 1 : 0 )

Branky: -

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Machát O., Weinstein - Vaculík T., Perna, Kroupa (70 min. Trnka), Machát A. (60 min. Kozel) - Herinek, Valouch (80 min. Chmelík)

Do hry nezasáhli:  Parys

Domácí tým na nás nastoupil aktivní hrou a už v 10 min. se musel vyznamenat Maťák skvělým zákrokem při samostatném úniku domícího útočníka. My jsme si největší šanci vypracovali v 15 min. kdy se Herinkovi nepodařilo z úhlu prostřelit brankáře Říčan. Ve 25 min. jsme po nedůrazném odkopu poprvé inkasovali po tvrdé ráně z velkého vápna pod břevno,1:0. Říčany lépe kombinovali a po zbytek poločasu měli hru pod kontrolou.

Druhý poločas pokračoval tak jak první skončil, domácí kombinovali, ale větší šanci si nevypracovali. V 62 min. jsme mohli udeřit my, kdy se Kozel ocitl sám před brankářem domácích, bohužel jen těsně minul branku. V 70 min. přepadl přes nohu Herinka domácí hráč a rozhodčí odpískal spornou penaltu, kterou říčany s přehledem proměnili, 2:0. Nám nezbylo než hru ještě více otevřít a pokusit se ještě něco s výsledkem udělat. Toho Říčany dokázaly využít v 80 min. kdy se za záda našich obránců dostal domácí útočník, který obešel i Maťáka a pohodlně skóroval do odkryté branky, 3:0. V 90 min. mohl snížit Kozel, ale jeho rána pouze provětrala rukavice brankáře domácích.

Nezbývá než se z porážky poučit a pokusit se v příštím utkání naplno bodovat.

Další utkání hrajeme doma v neděli od 13:30 hod. proti mužstvu ze Senorad.