6.kolo - Remíza s Měnínem

20.09.2016 13:31

STŘELICE - MĚNÍN                    2 : 2  ( 0 : 1 )  3 : 5 na pen.

Branky:  59 min. Maděránek, 67 min. Vaculík R.

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek (62 min. Kroupa), Herzán, Lajcman, Machát A. - Houšť, Vaculík R., Rýzner M., Vaculík T. - Maděránek (73 min. Parys), Klusák (81 min. Jakš)

Do hry nezasáhli: Milošic, Maťák

V utkání s Měnínem jsme chtěli odčinit nepovedený výkon z Říčan a po dlouhé době v kompletní sestavě podat dobrý výkon a naplno bodovat.

V podobném duchu se nesl i celý první poločas, dobře jsme kombinovali a vytvářeli si brankové příležitosti, bohužel bez gólového efektu. Nejblíže k brance byl ve 25 min. Maděránek, ale jeho hlavička skončila pouze na tyčce. Přesto do vedení se dostali ve 41 min. hosté, kdy hostující hráč střelou z velkého vápna otevřel kóre, 0:1.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a soupeře jsme přehrávali, ten se spoléhal pouze na dlouhé nákopy od stopera, které k vážnější šanci nevedli. V 59 min. jsme se konečně prosadili střelecky i my, kdy po centru do šestnácky Klusák sklepl vysoký míč k nohám Maděránka, který z první přesně zakončil, 1:1. Nadále jsme zůstaváli aktivní a v 67 min. jsme dokázali otočit výsledek, kdy si Klusák navedl míč do velkého vápna a zpětnou přihrávkou pod sebou nalezl volného Richarda Vaculíka, pro kterého už nebyl problém zakončit, 2:1. Po dalších několika náznacích zajímavých šancí se v 81 min. ihned po vystřídání ocitl sám před brankářem Jakš, bohužel tutovku neproměnil. Hosté poté vsadili vše na jednu kartu a vyplatilo se, v 88 min. se po našem nepovedeném odkopu dostal míč na vápno k volnému hráči soupeře a ten zakončil přesně pod břevno, 2:2. Závěrečné minutky už nic zajimavého nepřinesli a jelikož se utkání hrálo i jako čvtrtfinále poháru OFS, na řadu přišli pokutové kopy. V těch jsme bohužel postup do semifinále nevybojovali a prohráli poměrem 3:5.

Další utkání odehrajeme v Želešicích, hraje se v neděli od 15:30 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode