6.kolo - Výhra v Chudčicích

18.09.2011 20:28

CHUDČICE - STŘELICE             1 : 3  ( 0 : 2 )

Branky:  20 min. Kroupa, 30 min. a 60 min. Sláma

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O., Weinstein - Valouch, Sláma (80 min. Trnka), Kroupa, Machát A. - Parys (70 min. Chmelík), Kozel (75 min. Kazda)

Do hry nezasáhli:  -

Trenér:  Sláma Jiří                             Ved. mužstva:  Krejčí Ondřej

V poklidném utkání a bez větších problémů jsme získali tři body.

Od prvních minut utkání jsme drželi míč na svých kopačkách a hra se odehrávala převážně na polovině soupeře. Domácí tým se spoléhal jen na rychlé protiútoky. Vážnější šanci si vypracoval jenom jednu v 10 min., kdy Maťák včasným vyběhnutím znemožnil domácímu útočníkovi ve skórování. Ve 20 min. se uvolnil přes dva bránící hráče Kozel, ale jeho střela míří pouze do břevna, naštěstí se míč odráží ke Kroupovi a ten následnou dorážkou nedává domácímu brankářovi šanci, 0:1. Ve 30 min. se skóre mění podruhé, nechytatelnou dělovkou se prezentuje Sláma, míč se dvakrát odráží do břevna a na zem než si nachází cestu za brankovou čáru, 0:2. Do konce poločasu jsme si už vážnější šanci nevypracovali.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Chudčice se ještě více zatáhli na svoji polovinu, čehož využívá opět Sláma a v 60 min. po přesné střele k tyčce zvyšuje na 0:3. V 70 min. domácí využívají drobného zaváhání naší obrany, kdy domácí založník utekl po lajně a jeho centr před branku si neštastně sráží do vlastní sítě Machát O., 1:3. K vyšší aktivitě domácího týmu ovšem tato branka nevede. Naopak jsme to my kdo může ještě navýšit skóre, ale žádnou z vypracovaných šancí už neproměňujeme.

V dalším podzimním kole přivítáme na našem hřišti mužstvo z Mor. Bránic.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode