6.kolo

18.05.2015 11:15

DOLNÍ KOUNICE B - STŘELICE B            0 : 2  ( 0 : 0 ) Branky:  Minář, Trnka  Sestava:  Vrbka - Buček (70 min. Závodský)., Vaculík R., Trnka, Ryšavý - Kazda (30 min. Feist), Parys (80 min. Sláma), Weinstein, Zuska - Minář (75. min Hemala), Boldi - trenér: Ulbrich

do hry nezasáhli: -

V 6. kole zavítalo naše družstvo na krásné hřiště do Dolních Kounic. Domácí, ač to tak nevypadá dle postavení v tabulce, obrali o body např. Novou Ves a potrápili i další týmy z první poloviny tabulky. A potvrdili to i v prvním poločase s námi, kdy hráli velmi aktivně bez respektu a vytvořili si územní převahu a dostatek šancí na vstřelení branky. Tentokrát musím vyzdvihnout brankaře Vrbku, který nás několikrát podržel a byl, i s potřebnou dávkou štěstí, hlavní strůjce poločasového bezbrankového stavu. Nutno dodat, že naše hra byla v prvním poločase tragická. Byli jsme bez pohybu, všude později než soupeř a působili jsme na hřišti dojmem mužstva, které by radši sedělo v hospodě u hokeje ČR:Kanada, než aby bojovalo a další 3 body a možnost poprvé v historii B-týmu postoupit do vyšší soutěže.
O poločase si každý z nás sáhnul do svědomí a řekli jsme si, že bez chuti a pohybu to nepůjde. Do 2. půle jsme vstoupili daleko aktivněji a zaslouženě jsme byli po 10-ti minutách odměněni pěknou brankou Mináře, který si naběhl na výborně zahraný roh Weinsteina a hlavou zavěsil. Domácím navíc začali, na fotbal v dost teplém počasí, docházet síly a my jsme začali mít mírnou převahu, kterou jsme korunovali druhou brankou Trnky, který si naskočil na znovu velmi dobře zahraný rohový kop Weinseina a hlavou navýšil skóre. Domácí se přesto nevzdávali a díky naší nedisciplinovanosti hrozili hlavně ze standardních situací, kterých měli až moc. Naštěstí gól nedali a my si odvážíme cenné 3 body. K zamyšlení však je to, jestli nám tento výkon přinese body i v následujícím domácím zápase s prvními Mělčany.

Následující kolo nás čeká, výjiměčně v sobotu v 16:30, zápas na domácím hřišti již se zmíněným týmem Mělčan, kdy se dle aktuální tabulky potká 1. a 2. tým, které mezi sebou dělí jen lepší skóre hostů. Můžeme se tedy těšit na atraktivní zápas, který může posunout jedno z mužstev do tří bodového trháku.

Budeme moc rádi, když nás příjde podpořit co nejvíce fanoušku, budeme vás potřebovat!!! :)

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode