7.kolo - Domácí výhra nad Senorady

24.09.2012 08:06

STŘELICE - SENORADY                    1 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  10 min. Herinek

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Machát O. (80 min. Trnka), Weinstein - Herinek, Valouch, Perna (85 min. Parys), Machát A. (55 min. Vaculík T.) - Kozel, Kroupa

Čk:  90 min. Trnka, 90 min. Parys

Do hry nezasáhli:  Chmelík

Po dvou venkovních prohrách v řadě jsme na svém hřišti přivítali mužstvo ze Senohrad a s odhodláním získat 3 body.

Do utkání jsme vstoupili mnohem lépe než v předešlých utkání a drželi hostující mužstvo na jejich polovině. Odměnou nám byla situace z 10 min., kdy se na rohu velkého vápna uvolnil Herinek a "ostrou levou" nedal brankářovi šanci, 1:0. Hosté v první půlce hrozili jen sporadicky a kromě pár střel ze střední vzdálenosti si vážnější šanci nevypracovali. My jsme mohli svoje vedení pojistit ve 35 min., ale Machát A. po náhrávce Kozla míč do branky neprotlačil. Ve 43 min. mohl potrestat chybnou rozehrávku hostů Kozel, ale v rozhodujícím momentu nedokázal trefit poloprázdnou branku.

Ve druhém poločase jsme se chtěli pokusit navýšit skóre utkání a definitivně zlomit odpor Senorad. Opak byl pravdou..... Hosté začali lépe kombinovat a přehrávat nás. Jen díky skvělým zákrokům Maťáka a zbrklosti útočníků Senorad se skóre neměnilo. V 65 min. jsme se přece jenom vymanili z tlaku hostujícího mužstvo a hned jsme mohli i skórovat, když Kozel zatáhnul míč po straně a předložil ho na malé vápno Herinkovi, který nastřelil pouze brankáře Senorad. Závěrečný tlak hostů branku nepřinesl i když by si za druhý poločas bod zasloužili. V samotném závěru hosté neunesli porážku, kdy obránce Senorad po odpískání nakopl našeho hráče a ztrhla se strkanice, po které padlo celkem 5 červených karet.

K příštímu utkání zajíždíme do Zbraslavi. Utkání hrajeme v neděli od 16:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode