7.kolo - Prohra v Oslavanech

22.09.2014 11:03

OSLAVANY - STŘELICE                      1 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. - Weinstein (80 min. Zuska), Herzán, Rýzner M., Machát A. - Herinek, Hanuš (30 min. Kroupa), Smital, Vaculík - Valouch, Kozel (65 min. Peška)

Do hry nezasáhli:  -

Na hřišti v Oslavanech jsme odehráli smolné utkání, kdy jsme si v prvním poločase dokázali vytvořit minimálně tři vyložené brankové příležitosti, bohužel bez gólového efektu. Toho domácí dokázali využít v závěru poločasu a svoji první vážnější šanci proměnili ve vítěznou branku.

Ve duhém poločase se nám naskytla největší šance po standartní situaci zahrávané Kroupou, jeho střelecký pokus vyrazil brankář domácích pouze před sebe, ale i s následnou dorážkou Valoucha si dokázal poradit.

V utkání jsme si zasloužili minimálně bodovat, bohužel nepodařilo se a nezbývá než udělat maximum ve středeční domácí dohrávce proti Blažovicícm a pokusit se již naplno bodovat. Utkání začíná v 16:30 h.


 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode