7.kolo - Prohra v Želešicích

26.09.2016 21:40

ŽELEŠICE - STŘELICE             4 : 2  ( 1 : 0 )

Branky:  78 min. Maděránek, 80 min. Valouch

Sestava:  Rýzner Z. - Kazda, Herzán, Lajcman, Machát A. - Houšť, Rýzner M., Vaculík R., Vaculík T. - Maděránek, Jakš (62 min. Valouch)

Do hry nezasáhli:  Zuska

Opět venkovní utkání a zase nás čekal problém ze sestavou. Do základní sestavy tak musel opět nastoupit Radek Jakš, jenž už měl už v nohách poločas za béčko v Oslavanech.

Přesto všechno jsme už v 10 min. mohli jít do vedení, kdy si na zpětnou přihrávku od Houště naběhl Vaculík Tomáš, bohužel z prostoru velkého vápna mířil pouze do připraveného brankáře domácích. V následujících minutách se odehrávala vyrovnaná partie s minimem šancí na oboudvou stranách. Přesto se domácí dostali do vedení v 38 min., kdy po sérii chyb v naší obraně se míč dostal na malé vápno k volnému hráči soupeře, pro kterého už nebyl problém poslat míč do opuštěné brány.

Do druhé půle jsme nevstoupili příliš dobře a domácí nás postupem času začali přehrávat, vyústěním toho byli další dvě branky v naší síti. Jediným pozitivem na naší hře v druhé půlce bylo, že jsme utkání za stavu 3:0 nezabalili, ale bojovali jsme o body do samotného konce utkání. První vlaštovka přišla v 78 min., kdy se Maděránková střela z velkého vápna skončila pod břevnem bezmocného brankáře. A když se o dvě minuty později po závaru v šestnáctce prosadil Valouch, domácí silně znejistili. Bohužel ze závěrečného tlaku sešlo pět minut před koncem, kdy hlavička domácího hráče skončila v naší síti.

Další utkání hrajeme na našem hřišti v neděli 2.10. v 15 hod. proti Popůvkám, doufejme že se konečně sejdem v plné síle a body zůstanou ve Střelicích....

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode