7.kolo - Výhra v Ivančicích

23.09.2013 20:59

IVANČICE B - STŘELICE                 0 : 1  ( 0 : 0 )

Branky:  78 min. Vaculík

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Buček, Herinek - Kozel (80 min. Machát A.), Sláma, Rýzner M., Vaculík - Zuska (65 min. Valouch), Kroupa (85 min. Parys)

Do hry nezasáhli: -

V první půli jsme byli lepším týmem a zejména aktivní Kozel nejvíce zaměstnával obranu domácích. Nejprve se v 15 min. po centru Slámy ocitl zcela sám před brankářem, ale jeho střele z první chybělo jen pár centimetrů. O několik minut později se prosadil přes obránce soupeře, ale špatně vyřešené zakončení nám vedoucí branku opět nepřineslo.

Ve druhém poločase se průběh hry vyrovnal, ale bez větších šancí na obou stranách. V 78 min. se nakonec štěstí přiklonilo na naši stranu, kdy se k odraženému míči na vápně dostal Vaculík, levačkou vyslal "nechytatelnou střelu", která k údivu všech skončila za zády domácího brankáře, 0:1. V následujících minutách se nás domácí pokusili přitlačit na vlastní polovinu, z mírného tlaku vytěžili pouze jednu nebezpečnou střelu, která skončila na tyčce. Více toho domácím naše obrana nedovolila a tak jsme si z Ivančic odvezli důležité tři body.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode