7.kolo - Vysoká prohra v Měníně

28.09.2015 17:59

MĚNÍN - STŘELICE                   5 : 0  ( 3 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. - Weinstein (35 min. Feist), Vaculík R., Herzán, Machát A. - Maděránek - Vaculík T. (25 min. Kazda), Valouch, Kroupa, Zuska - Parys

Do hry nezasáhli:  -

Do Měnína jsme přijeli bez zraněného Machálka s Peškou, na dovolené byl Michal Rýzner a v sobotu za rezervu Střelic odehrálo celý zápas několik dalších hráčů, kteří byli v základní sestavě i v Měníně. Bohužel jsme se s tímto momentálním krizovým stavem nedokázali poprat jak herně tak hlavně psychicky. Od první minuty nás domácí sevřeli do kleští a během 25 minut dali 2 góly, neproměnili řadu dalších šancí a navíc nám zranili další dva hráče, kteří museli střídat. Do poločasu jsme dostali třetí gól a bylo jasné, že si z Měnína body neodvezeme. 
Druhý poločas jsme se snažili dohrát se ctí. Zvýšili jsme důraz v osobních soubojích a snažili jsme se hrát fotbal. Bohužel se nám z naší snahy nepodařilo vstřelit branku. Naopak dobře hrající soupeř střelil další dvě branky a suverénně si dokráčel k vítězství.

Vylepšit si reputaci se budeme snažit v domácím zápase s Pozořicemi, který odehrajeme v neděli od 15:30.
Budeme se těšit na diváckou podporu :)  

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode