7.kolo

25.05.2015 11:33

STŘELICE B - MĚLČANY            0 : 3  ( 0 : 2 ) Branky:  -  Sestava:  Rýzner - Buček, Vaculík R., Trnka (65 min. Vrbka), Ryšavý (45 min. Šimek) - Chmelík, Parys (55 min. Drahonský), Weinstein, Zuska (65 min. Kobza) - Minář (55. min Boldi), Machálek - trenér: Ulbrich

do hry nezasáhli: -

V 7. kole zavítalo na hřiště Střelic mužstvo Mělčan, které má ambice tuto sezónu postoupit do vyšší soutěže. Nastoupili jsme v silné sestavě se čtyřmi hráči kádru A-týmu a chtěli jsme Mělčany porazit a vyhoupnout se na čelo tabulky. Začali jsme aktivně a zatlačili jsme soupeře před jeho branku. Bohužel naší největší slabinou jarní části sezóny je zakončení a i tentokrát jsme to potvrdili. Zatímco my jsme opticky tlačili a působili jsme lepším dojmem, soupeř dával z ojedinělých výpadů branky. Smutné je, že opět po našich hrubých individuálních chybách, kterých natropíme v každém zápase až moc. Zatímco v Dolních Kounicích soupeř tyto chyby nepotrestal, mužstvo Mělčan je potrestalo všechny. Do stavu 0:3 si nevytvořilo jedinou svou vlastní šanci a po prvním gólu ve 20 min. jen urputně bránilo. Musím přiznat, že v mých očích snad ještě horší soupeř u nás nehrál a i přesto jsme prohráli o tři branky. Vše je o první brance, kterou potřebujeme pro uklidnění.
Doufejme, že naše střelecké trápení prolomíme v následujícím zápase a pokusíme se znovu vrátit do boje o čelo tabulky.

Následující kolo nás čeká v So v 16:30 zápas na hřišti Hrušovan, které se nachází na 10. místě tabulky.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode