8.kolo - Domácí remíza s Pozořicemi

04.10.2015 22:25

STŘELICE - POZOŘICE                1 : 1  ( 1 : 0 )

Střelci:  25 min. Peška

Sestava:  Rýzner Z. - Machát O. (78 min. Feist), Herzán, Vaculík R., Machát A. - Zuska (85 min. Minář), Rýzner Z., Kroupa, Peška - Valouch, Machálek

Do hry nezasáhli:  Kazda, Parys, Maťák

Do zápasu jsme vstoupili s vědomím, že chceme odčinit vysokou prohru z Měnína. Nastoupilo proti nám mladé mužstvo z Pozořic, které nám od začátku dělalo problémy svým pohybem a kombinační hrou. My jsme se snažili hrát svoji hru již s uzdraveným Peškou a Machálkem. Hráli jsme ze zajištěné obrany a čekali na brejky. Jeden z nich přišel ve 25. minutě, kdy Michal Rýzner křížným nákopem vyslal do brejku Pešku, který svůj únik proměnil = 1:0. Do přestávky jsme už svůj náskok uhájili a drželi jsme soupeře daleko od naší branky.
Do druhého poločasu nastoupil soupeř ještě s větším odhodláním a začal na nás valit útok za útokem. Důrazně napadal při rozehrávce, z čehož v 49. minutě pramenila chyba ve středu hřiště a následný faul domácího hráče. Z následného trestného kopu hostující hráč zakroutil balón na zadní tyč, kde byl jako první hostující útočník a vyrovnal = 1:1. Po zbytek zápasu byli hosté opticky lepší, ale branku už ani jedno mužstvo nevstřelilo a tak se oba týmy rozešli smírně.

Příští utkání zajíždíme na horkou půdu do Babic nad Svitavou. Zápas se hraje v Ne od 15h. Budeme se těšit na diváckou podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode