8.kolo - Prohra v Říčanech

30.09.2013 15:19

ŘÍČANY - STŘELICE                  1 : 0  ( 1 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Buček (65 min. Zuska), Kozel - Vaculík, Sláma, Rýzner M., Machát A. - Valouch (85 min. Parys), Kroupa

Do hry nezasáhli:  -

V utkání dvou rozdílných poločasů přálo více štěstí domácímu týmu.

K prvnímu poločasu lépe přistoupili domácí a častěji drželi míč na svých kopačkách. My se dostávali jen do pár rychlých protiútoků, ale bez vážnějšího zakončení. Domácí za svoji aktivitu byli odměněni ve 30 min. vedoucí brankou, kdy po faulu v pokutovém území a s následným pokutovým kopem si domácí hráč zkušeně poradil, 1:0. A když jsme v závěru poločasu přežili pár nebezpečích závarů v našem velkém vápně, odcházeli jsme do kabin jen s jednogólovým mankem.

Ve druhém poločase se průběh hry otočil o 180 stupnů. Hrálo se v podstatě jen branku domácích, ale žádná z našich vypracovaných šancích gólem neskončila. Tu největší měl v 70 min. Herzán, který se po závaru v malém vápně ocitl zcela sám před prázdnou brankou domácích, ale míč dostat mezi tři tyče se mu nepodařilo. Ze závěrečnýho tlaku se nám už víc vytěžit nepodařilo a i proto brali všechny body hráči domácích Říčan.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode