8.kolo - Prohra v Zakřanech

28.09.2014 22:02

ZAKŘANY - STŘELICE                           3 : 1  ( 1 : 1 )

Branky:  30 min. Kozel

ČK:  70 min. Machát A.

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Valouch, Herzán, Weinstein (80 min. Machálek) - Vaculík, Hanuš, Smital, Peška - Kozel, Kroupa

Do hry nezasáhli:  Machát A.

Do utkání lépe vstoupili domácí a už po pár vteřinách mohli jít do vedení, ale jejich útočník mířil mimo. Poté jsme začali hrát i my a několika střelami jsme zaměstnali brankáře domácích. Ve 30 min. protrhl naše střelecké trápení Kozel, 0:1. Bohužel o tři minuty později domácí srovnávají první vážnější šancí na 1:1. Nutno podotknout, že se Zakřanský útočník trefil přesně pod břevno.

Do druhého poločase lépe vstupuje mužstvo domácích a v 55 min. otáčí skóre utkání tentýž hráč jako v předchozím případě, tentokrát přesnou hlavičkou, 2:1. Od této chvíle se v podstatě hraje na jednu branku a domácí se zuby nehty brání našemu tlaku. Vše graduje v 70 min., kdy rozhodčí nařizuje penaltu v náš prospěch a k tomu za řeči vylučuje domácího hráče. K naší radosti penaltu proměnujeme, ovšem vyloučený hráč ještě neopustil hrací plochu a tak se vše opakuje, jenom střelecký pokus končí mimo tři tyče a stav zůstává beze změny. V závěrečných minutách mačkáme domácí v jejich vápně a ti odvracejí jednu šanci za druhou. V samotném závěru utíká do otevřené obrany útočník zakřan a uzavírá skóre na konečných 3:1.

Nezbývá než ve zbývajích utkání zamakat a pokusit se už konečně urvat plný bodový zisk. Šanci budeme mít v neděli 5.10., kdy na svém hřišti přivítáme mužstvo ze Želešic. Utkání začíná ve 13:15 h.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode