8.kolo - Remíza s Popůvkama

05.10.2016 12:19

STŘELICE - POPŮVKY                  0 : 0

Branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Lajcman, Machát A. (77 min. Jakš) - Kazda, Vaculík R., Rýzner M., Houšť - Klusák, Valouch (65 min. Maděránek)

Do hry nezasáhli:  Milošic, Zuska

Po čtyřech nevyhraných utkání v řadě, jsme už chtěli v domácím prostředí naplno bodovat. Po dlouhé době jsme se sešli v optimální sestavě a soupeřem nám byl nováček soutěže mužstvo Popůvek.

Přesný obraz hry byl k vidění i na hřišti, hosté zvolili taktiku postavenou na pevné obraně s občasnýma protiútokama. Naše mužstvo po celé utkání kontrolovalo hru a bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme rozhodující a zároveň vítězný gól. To se bohužel pro nás nestalo a to jsme si vypracovali několik "tutových" příležitostí. V těch největších šancích se prostřídali Valouch, Klusák a Kazda. Dvakrát hostujícímu mužstvu musela vypomoci branková kontrukce. Hosté z Popůvek byli nejblíže k brance pouze v jednom případě, kdy hlavička hostujícího hráče skončila taktéž na tyčce naší branky.

Utkání jsme tedy nezvládli díky zbrklé a špatné koncovce a přišli jsme se v domácím prostředí o další bodovou ztrátu. Nezbývá než máknout v dalším zápase v Modřicích a i přes nelehký ůkol se pokusit již naplno bodovat. Utkání se hraje v neděli od 15 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode