8.kolo - Remíza ve Zbraslavi

01.10.2012 07:59

ZBRASLAV - STŘELICE                   1 : 1  ( 0 : 1 )

Branky:  10 min. Herinek

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán, Machát O., Weinstein - Vaculík T., Valouch, Kroupa, Machát A. (85 min. Vávra) - Herinek, Kozel

Do hry nezasáhli: Hemala, Chmelík, Drahonský

K dalšímu utkání jsme zavítali do Zbraslavi, kde na nás čekalo mužstvo z horních pater tabulky.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a patřil nám i úvod utkání. Už v 8 min. se k průdké střele zdálky odhodlal Kroupa, brankář domácích stačil míč vyrazit pouze před sebe k dobíhajícímu Vaculíkovi, ale ten s následné dorážky nastřelil pouze tyčku. V 10 min. se nám podařil rychlý přechod do útoku, kdy Kozel zatáhnul míč po straně a následný centr poslal hlavou do bránky Herinek, 1:0. Domácí naší branku ohrožovali hlavně ze standartních situacích, kdy dokázali využívat své výškové převahy k nebezpečným hlavičkám. My jsme hrozili především z rychlých brejků, které jsme nedokázali proměnit ve vážnější brankové příležitosti. V závěru první půle se dostal za záda našich obránců domácí útočník, ale jeho pokus skončil pouze na tyčce.

Ve druhém poločase se průběh hry příliš nezměnil. V 65 min. se domácím podařilo vyrovnat po standartní situaci, kdy hlavou srovnali na 1:1. Zbytek utkání se spíše dohrával, kdy ani jedno mužstvo nechtělo přijít o důležitý bod.

V příštím utkání přivítáme na svém hřišti mužstvo z Prštic. Utkání se hraje v neděli 7.10. od 13:00 hod.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode