8.kolo - Výhra v Řeznovicích

02.10.2011 13:14

ŘEZNOVICE - STŘELICE          2 : 5  ( 2 : 4 )

Branky: 15 min., 25 min. a 55 min. Kozel, 20 min. Vaculík R., 30 min. Herzán V. z pen.

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O., Weinstein - Valouch, Vaculík R. (70 min. Trnka), Kroupa, Machát A. (60 min. Chmelík) - Parys (80 min. Vaculík T.), Kozel

Do hry nezasáhli:  -

Trenér:  Sláma Jiří                      Vedoucí mužstva:  Krejčí Ondřej

V sobotním slunečném odpoledni jsme zavítali na hřiště Řeznovic, kde na nás čekalo příjemné fotbalové prostředí s výraznou podporou našich fanoušků.

Utkání jsme začali aktivně a kombinační hrou jsme nedávali domácímu týmu žádný prostor ke hře. Obrana domácích odolávala pouze do 15 min. kdy Kozel přebírá na hranici velkého vápna míč a střelou k tyčce nás posílá do vedení, 0:1. O pět minut později se mění skóre utkání podruhé, tentokrát si na Kozlovu nahrávku pod sebe nabíha Vaculík R. a přesnou placírkou zvyšujeme na 0:2. Za dalších pět minut se nejlepší hráč zápasu Kozel prosazuje podruhé, kdy po sprintu přes půl hřiště a následné tvrdé střele do šibenice nedává domácímu brankářovi šanci, 0:3. V této fázi hry se domácí zmůžou pouze na dlouhé nákopy, ale s tím naše obrana nemá žádné problémy. Naopak jsme to my kdo určuje tempo hry a odměnou nám je pokutový kop ve 30 min. po faulu brankáře na Kozla, kterou s přehledem proměňuje Herzán V., 0:4. Po této brance jsme trošku polevili v koncentraci a zbytečně domácí vrátili do zápasu dvěma fauly, po kterých následovali dva pokutové kopy, které domácí také proměňují, 2:4.

Do druhého poločasu nastupujeme s přáním brzkého gólu, který by mohl zlomit naděje domácích na lepší výsledek. A to se nám daří už v 55 min. kdy Machát O. posílá míč Kozlovi do samostatného nájezdu na brankáře domácích a ten dovršuje prvního hattriku ve střelickém dresu, 2:5. Po této brance se zápas spíše dohrává. Jak domácí tým tak i my si vypracováváme šance, ale již bez gólového efektu. Zápas končí a za potlesku našich fanoušků si odvážíme ze hřiště Řeznovic důležité tři body.

V příštím utkání přivítáme na svém hřišti mužstvo Zastávky "B".

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode