9.kolo - Domácí remíza se Zbraslaví

07.10.2013 08:03

STŘELICE - ZBRASLAV  0 : 0

Branky:  -

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Rýzner M., Herinek - Vaculík, Valouch, Sláma, Machát A. (65 min. Kazda) - Kozel, Kroupa

Do hry nezasáhli:  Parys, Trnka, Buček, Rýzner Z.

 

Po prohraném zápase v Říčanech do Střelic zavítalo mužstvo Zbraslavi a bezbrankové remízy můžeme jen litovat, protože jsme byli celý zápas lepším týmem.

V prvním poločase vyslal několik nebezpečných střel Sláma, ale největší příležitost měl na skórování Kroupa, jenže svou slabší nohou brankáře neprostřelil. Brankář Maťák musel být rád, že ještě není příliš zima, protože hosté ho nemohli ani zahřát. 

Ve druhé poločase pokračovala naše převaha. Hned po nástupu ze šaten trefil Kozel futsalově bodlem břevno. Další šanci zahodil Michal Rýzner a po centru Macháta přestřelil z malého vápna Valouch. A když v 72. minutě trefil po úniku agilní Kozel jen tyčku a Sláma z dorážky překopl branku, mohlo se začít stěžovat na neproměněné šance a přemýšlet nad tím, proč máme nejméně vstřelených branek v celé soutěži.

 
Martin Záboj

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode