9.kolo - Domácí výhra nad Zastávkou "B"

09.10.2011 20:28

STŘELICE - ZASTÁVKA "B"         5 : 1  ( 3 : 0 )

Branky:  10 min. Kroupa, 15 min. Machát A., 25 min. Vaculík R., 46 min. Kozel, 75 min. Sláma

Sestava:  Maťák - Kotala, Herzán V., Machát O. (55 min. Parys), Weinstein - Valouch (65 min. Kazda), Vaculík R., Kroupa, Machát A. - Sláma, Kozel (60 min. Trnka)

Do hry nezasáhli:  Šimek, Chmelík

Trenér:  Sláma Jiří            Ved. mužstva:  Krejčí Ondřej

Po dobrém výkonu všech hráčů jsme si připsali další důležité vítězství.

Od prvních minut držíme míč převážně na našich kopačkách a bylo jen otázkou času kdy se gólově prosadíme. Čekání netrvá dlouho a už v 10 min. se po zpětné přihrávce na vápno dostává míč ke Kroupovi a ten střelou k tyčce překonává hostujícího brankáře, 1:0. V 15 min využívá záváhání brankáře hostů Machát A. a ranou do opuštěné branky zvyšuje na 2:0. V 25 min. se po rohu hlavou prosazuje Vaculík R., 3:0. Hosté působí odevzdaně a jen stěží se dostávají k nějakému zakončení před naší brankou.

Druhý poločas začíná ukázkovou akcí, kdy Sláma dlouhým míčem nachází naběhnutého Kozla a jeho střela z úhlu končí v síti překvapeného brankáře, 4:0. Po této brance se hra odehrává většinou ve středu hřiště. V 70 min. hosté využívají zaváhání naší obrany a hostující hráč snižuje na 4:1. V 75 min. se k trestnému kopu na rohu velkého vápna staví Sláma a určuje konečné skóre zápasu na 5:1. Zbytek utkání se již pouze dohrává a tak dobře pískájicí rozhodčí Čief může ukončit utkání ke spokojenosti střelických fanoušků.

Další utkání sehrajeme na hřišti aktuálně druhého týmu soutěže Lažánek.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode