9.kolo - Prohra v Babicích

12.10.2015 09:40

BABICE N/SV. - STŘELICE                 4 : 0  ( 3 : 0 )

Branky:  -

Sestava:  Rýzner Z. - Feist, Vaculík R. (10 min. Zuska), Herzán, Machát A. - Maděránek - Peška, Rýzner M., Kroupa, Machálek - Valouch

Do hry nezasáhli:  Kazda, Maťák

Do Babic nejezdíme rádi a to hned z několika důvodů - je to daleko, je tam zima, fouká silný vítr, ale hlavně moc často se tam nevyhrává. Obzvlášť poslední sezóny, kdy Babice mají velmi silné mužstvo a už třetí sezónu se snaží postoupit do 1.B třídy. To se potvrdilo hned od první minuty, kdy domácí byli lepším týmem. Zejména díky, na tuto soutěž velmi nadstandardním útočníkům. Hned z první šance se domácí dostali v 4. minutě do vedení, kdy jeden ze zmiňovaných útočníků, si pohrál s naší obranou a předložil míč do prázdné spoluhráči = 1:0. Poté se navíc zranil Vaculík R., který si už v 10 min. natáhl sval a musel střídat. Následoval útok za útokem, a ve 21. minutě po další povedené akci domácích navýšil skóre jejich nejlepší střelec Kučera = 2:0. Poté následoval ve 31. minutě třetí gól a do kabiny jsme odcházeli s vědomím, aby to neskončilo debaklem jako v Měníně. 
Do druhého poločasu domácí vstoupili vlažněji a hlídali si výsledek. My jsme se osmělili k pár útočným akcím. Soupeři jsme se herně vyrovnali, ale nedokázali jsme zúročit naši snahu ve střelený gól. V 79. minutě ještě jednou domácí skórovali a uzavřeli tak výsledek na 4:0 a zaslouženě vyhráli.

Tuto neděli 18.10. hostíme od 12:45 Zakřany. Budeme se těšit na diváckou podporu :)

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode