9.kolo - Výhra v Modřicích

10.10.2016 18:27

MODŘICE - STŘELICE                1 : 4  ( 0 : 3 )

Branky: 6 min., 44 min. a 50 min. Valouch, 31 min. Parys

Sestava:  Rýzner Z. - Herinek, Herzán, Lajcman, Machát A. - Maděránek, Rýzner M., Houšť, Vaculík T. - Valouch, Parys (68 min. Zuska)

Do hry nezasáhli:  -

V utkání v Modřicích se nám podařilo to co se nám nepodařilo v předchozích utkáních. Všechny vypracované šance jsme dokázali proměnit a soupeře jsme za celé utkání nepustili do jediné nebezpečné situace. Skóre otevřel v 6 min. Valouch, když v samostatném úniku dokázal prostřelit brankáře domácích, 0:1. Na další branku jsme si museli počkat do 31 min., kdy přesný centr Michala Rýznera zužitkoval hlavou Parys, 0:2. V samotném závěru prvního poločasu jsme opět udeřili, kdy si na přízemní nahrávku Lajcmana naběhl Valouch a z blízka zvýšil na 0:3.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel na jedničku, kdy Houšť zvládl ve vápně souboj s domácím obráncem a předložil míč na velké vápno Valouchovi, pro kterého již nebyl problém poslat míč do opuštěné branky, 0:4. V násldujícíh minutách jsme se již zatáhli a čekali co domácí vymyslí. Naštěstí naše obrana fungovala spolehlivě a domácí se jen těžko dostávali do jakéhokoliv zakončení. Čestný úspěch domácí zaznamenali až v 85 min., kdy Rýzner Zdeněk vyboxoval míč do stojícího hráše soupeře a od něj se míč odrazil do opuštěné branky. To ovšem nic nezměnilo na našem výborném a zodpovědném výkonu celého týmu a připsání si důležitých tří bodů ze hřiště soupeře.

V dalším utkání přivítáme na svém hřišti mužstvo z Moutnic, utkání se hraje v neděli od 15 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode