9.kolo

18.06.2015 21:20

STŘELICE B - MODŘICE B            2 : 3  ( 2 : 1 ) Branky:  Machálek, Chmelík - Sestava:  Rýzner - Drahonský (70 min. Vrbka), Vaculík R., Kotala, Ryšavý (60 min. Feist) - Chmelík, Weinstein, Parys (55 min. Boldi), Machát A. (65 min. Driml) - Machálek, Minář - trenér: Ulbrich

do hry nezasáhli: Kobza

Věděli jsme, jak důležitý zápas nás čeká a podle toho jsme i v úvodu k zápasu přistoupili. Byli jsme aktivní a do soupeře jsme se zakousli. Odměnou nám byla rychlá branka už v 5. minutě, kdy se trefil Chmelík, a my jsme šli do vedení. Kdo by čekal, že Modřice po inkasované brance začnou hrát, byli na omylu. Naopak my jsme stále hráli aktivně a vytvářeli jsme si gólové šance. Jednu z nich v 20. minutě proměnil Machálek a vypadalo to na jasné utkání, které by jsme měli zvládnout. Tedy až do chvíle, kdy v 35. minutě ze 30 metrů překvapil nákopem Rýznera hostující hráč, kdy náš brankař skončil i s míčem v síti a soupeř do poločasu snížil.
Druhá půle začala stejně jako ta první a hru jsme kontrolovali. Modřice vypadali, jako aby nechtěli vyhrát. Až do té doby, kdy do hry nastoupil zkušený urostlý útočník hostů, který hru rozhýbal a začal vyhrávat dost osobních a hlavičkových soubojů. Zde se projevilo, jak moc nám chyběl kapitán Trnka a střídající Parys, kteří by mohli soupeřova hráče eliminovat. Díky střídání z jedné ojedinělé standardní situace vyrovnal hlavou neobsazený hostující hráč a naše hra se úplně rozpadla. V tomto momentě přebrali iniciativu hosté, kteří přidali další gól a nakonec utkání otočili a vyhráli.
Touto prohrou jsme si definitivně zavřeli dveře k postupu a posunuli Modřice na první místo v tabulce.

Následující zápas odehrajeme na hřišti Troubska. Budeme hrát o čest a dobré umístění. Těšíme se na vaši podporu :)