Bronzová medaile na turnaji starších žáků

22.01.2012 08:23

21.1.2012 jsme se zúčastnily turnaje starších žáků. Turnaj se sehrál v nafukovací hale v Kuřimy . Do turnaje jsme vstoupily velice pasivním přístupem a prohrály jsme nad týmem Lískovce 3:0. Další zápas jsme se ale probudily z ranní ospalosti a podařilo se nám zvítězit nad týmem Sparty Brno 2 3:2. Od tohoto momentu si začalo mužstvo věřit a povedlo se nám zvítězit v následujících 3 zápasech ze 4. Turnaj pro nás skončil velice úspěšně a to 3 místem. Na 1 místě se umístilo mužstvo Sparta Brno 1, na druhém místě skončil Lískovec. Podrobnější informace o výsledkách najdete v příloze s jednotlivými výsledky. Nejlepším střelcem turnaje se stal s 9 vstřelenými brankami náš hráč Tomáš Peška.
Složení týmu:
Daniel Petr, Peška Tomáš, Fukan Ondřej, Perna Tadeáš, Daniš Radek, Boldi Petr, Januš Ondřej, Buček Petr

Děkuji všem zúčastněným za výborný výkon a zviditelnění týmu FK Střelice

Výsledky turnaje naleznete ZDE.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode