16.kolo - Domácí remíza s Moutnicemi

07.04.2014 08:13

STŘELICE - MOUTNICE                  0 : 0

Branky: -

Sestava:  Maťák - Machát O., Herzán, Kroupa, Buček (70 min. Kotala) - Machát A. (60 min. Weinstein), Tumanyan, Zuska (80 min. Kazda), Vaculík - Valouch, Kozel

Do hry nezasáhli:  Rýzner Z., Parys

Utkání se neslo spíše ve znamení bojovnosti než-li fotbalovosti. V prvním poločase jsme byli aktivnější směrem dopředu my, ale ve finální části nám většinou chybělo více přesnosti nebo pozorný brankář hostů. Moutnice se spoléhali na rychlé protiútoky a po jednom z nich se mohli dostat i do vedení, kdy už překonaného Maťáka dokázal na brankové čáře zastoupit Machát Ondra. Více toho první půlka nenabídla.

Ve druhém poločase se hra odehrávala spíše ve středu hřiště a opět bez vážnějších šancích na obou stranách. Největší příležitostí druhého poločasu se nakonec stala pěkná střela hostujícího záložníka, kterou ovšem Maťák dokázal fantasticky vyškrábnout na roh.

Do konce utkání si už oba mančafty dokázaly nebezpečné závary před svýmy vápny pohlídat a tak si obě mužstva spravedlivě rozdělily po jednom bodu.

V příštím utkání zavítáme na hřiště Újezda u Brna. Utkání se hraje v neděli od 16:00 hod.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode